Ipress

До української делегації у ПАРЄ приєдналися Жемчугов і Афанасьєв

  На сесії ПАРЄ у Стразбурзі до української делегації долучилися нещодавно звільнені з полону Володимир Жемчугов і Геннадій Афанасьєв

  Про це повідомила перший заступник голови Верховної Ради, член постійної делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  "Українська делегація – до Страсбурга, на сесію ПАРЄ. Нас чекають непрості дебати щодо санкцій проти РФ і російської делегації. Український десант посилюють Володимир Жемчугов і Геннадій Афанасьєв", – зазначила Геращенко.

  Зазначимо, засідання сесії ПАРЄ відбуватиметься у Стразбурзі з 10 до 14 жовтня. Одне із питань, які порушить українська делегація, – звільнення незаконно затриманого в Росії журналіста Романа Сущенка.

  Нагадаємо, 7 жовтня Росія поставила ПАРЄ цинічний ультиматум. Українська делегація однозначно виступила проти того, щоб змінювати регламент Асамблеї, аби до організації повернулася Росія. 

  Як повідомлялося, раніше спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що немає жодних підстав для повернення Росії до роботи в ПАРЄ.

  Попередній матеріал
  До парламенту Грузії пройшли три партії – підраховано 99,9% голосів
  Наступний матеріал
  Росія точно не буде видавати Плотницького, навіть після деокупації – адвокат

  Росія поставила ПАРЄ цинічний ультиматум – Ар'єв

  ПАРЄ не може існувати без України – нардеп