5 канал

Росія поставила ПАРЄ цинічний ультиматум – Ар'єв

  Правила ПАРЄ пропонують переписати під Росію

  Українська делегація однозначно без винятків буде проти, щоб змінювати регламент Асамблеї, аби до організації повернулася Росія. Про це повідомив голова постійної делегації в ПАРЄ, народний депутат від БПП Володимир Ар'єв.

  "У вересні кілька впливових політиків в Асамблеї з'їздили до Москви, щоб провести перемовини про те, чи буде Росія повертатися за стіл перемовин в ПАРЄ. Нагадаю, Росія добровільно відмовилася від роботи в ПАРЄ, тому що повноваження у відповідь на агресію проти України були обмежені. Росія образилася і у 2016 році взагалі не прислала свою делегацію. Інша справа, що ці люди поїхали в Росію не вимагати в Росії виконання її зобов'язань перед ПАРЄ і виконання резолюції, а домовлятися про те, як Росію повернути", – сказав Ар'єв.

  Він пояснив: "Одна ці схем – це ультиматум, уявіть собі цинізм ситуації, що Росія замість того, щоб виконувати умови міжнародної організації, як роблять всі інші країни, вона висилає ультиматум цій організації, за яких вона повернеться, а можливо, й буде вимагати, щоб їй червону доріжку постелили".

  На запитання ведучої, як буде діяти українська делегація в таких умовах, Ар'єв наголосив, що українська делегація однозначно без винятків буде проти, щоб змінювати регламент Асамблеї на догоду одній країні... Тому аргументація у нас доволі сильна, ми будемо намагатися всіма силами, а у нас багато прихильників, які не сприймають позицію швидких змін до регламенту, особливо в ґрунтовнихїї частинах".

  Як повідомляв 5.ua, ПАРЄ не визнає результатів виборів до Держдуми РФ

  Попередній матеріал
  Гройсман відкрив новий завод у Білій Церкві
  Наступний матеріал
  Піскун: Тільки дурний може любити прокурора

  ПАРЄ не визнає результатів виборів до Держдуми РФ

  Немає жодних підстав для повернення Росії до роботи в ПАРЄ – Парубій

  Парубій передав Голові ПАРЄ ноту МЗС України та заяву про невизнання виборів до Держдуми РФ у Криму

  Клімкін: Україна бойкотуватиме участь у ПАРЄ, якщо російську делегацію там визнають

  Кулеба: В ПАРЄ є група людей, які хочуть повернути Росію до зали за будь-яку ціну

  Представник України в ПАРЄ заявив, що подасть свою декларацію до системи тільки після її сертифікації