Клімкін: Україна бойкотуватиме участь у ПАРЄ, якщо російську делегацію там визнають

У МЗС переконані, що Україні потрібно вживати "чіткі та радикальні кроки"

Україна може припинити свою участь у роботі ПАРЄ у разі, якщо повноваження російської делегації в цій організації будуть визнані, незважаючи на нелегітимність виборів до Держдуми на території окупованого Криму. Про це заявив у понеділок, 12 вересня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі одного з українських телеканалів, передає "Укрінформ".

"Наша позиція є дуже простою: якщо повноваження російської делегації, наприклад в ПАРЄ, будуть визнані, позитивно визнані, ми будемо розглядати різні варіанти - аж до того, щоб не брати участь в роботі ПАРЄ. Звичайно, я не можу це сказати народним депутатам України, - це їх, так би мовити, суверенне рішення, - але я буду радити робити дуже радикальні кроки", - заявив він.

Крім того, глава МЗС зазначив, що Україні потрібно вживати "чіткі та радикальні кроки".

"Усі російські вибори до Держдуми через проведення нелегітимних і нікчемних виборів на території тимчасово окупованого Криму -  за визначенням не можуть бути легітимними. Тому у нас є питання щодо проведення цих виборів на території окупованого Криму, у нас є питання щодо того, яким чином будуть в майбутньому ставитись до Державної Думи Росії, оскільки результати голосування, за визначенням, є спотвореними, і постає питання про легітимність цієї Державної Думи", - наголосив Клімкін.

Нагадаємо, 10 вересня Москва відповіла на заяви Києва про неможливість проведення виборів на українській території.

Як відомо, раніше Верховна Рада закликала міжнародну спільноту не визнавати вибори до Держдуми Російської Федерації у Криму. За відповідну постанову проголосували 269 депутатів. 

Попередній матеріал
Головні події дня в одному відео: вимагання хабаря від судді, сепаратизм по-полтавські, сміттєва проблема
Наступний матеріал
Потужний вибух у Херсоні: невідомі намагались підірвати відділення банку

Діалог Україна-НАТО: Разом шукаємо нові методи протидії "гібрідній війні", яку РФ оголосила всьому цивілізованому світу - Геращенко

Москва відповіла на заяви Києва про неможливість проведення виборів на українській території

Росія назвала умову, за якої віддасть офіційному Києву контроль над українським кордоном з РФ на Донбасі

Експерт: Питання виборів у Держдуму працюють проти самої Росії