www.gazeta.lviv.ua

"Бліцкриг по-російськи" провалився: ПАРЄ відмовилася прийняти ультиматум РФ

  Відтак, регламент Асамблеї залишиться без змін

  Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи відмовилося від ідеї змінювати регламент Асамблеї на догоду Росії. Про це написав голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

  "Протести української делегації напередодні Бюро ПАРЄ спрацювали. Зараз Бюро відмовилося від ідеї просування нелегітимної та швидкої процедури зміни регламенту Асамблеї на догоду РФ", – зазначив він.

  Втім, як підкреслив Ар'єв, це рішення не є остаточним, оскільки російську пропозицію винесуть на дебати в політичні групи ПАРЄ у п'ятницю, 14 жовтня.

  "За таких обставин запланований проросійськими лобістами бліцкриг стає майже неможливим. Тому вони починають говорити про політичний мораторій на заперечення повноважень делегаціям (читай РФ), який носить суто декларативний характер і проти якого треба боротися в діалозі під час сесії", – додав він.

  Ар'єв зауважив, що останні події в Алеппо, де російські літаки бомблять мирних людей, а також висновки по МН17 "певним чином змінили настрої в ПАРЄ не на користь росіян".

  Нагадаємо, напередодні Ар'єв заявив, що ПАРЄ планує прийняти ультиматум від Росії.

  Як відомо, 7 жовтня Росія поставила ПАРЄ цинічний ультиматум. Українська делегація однозначно виступила проти того, щоб змінювати регламент Асамблеї, аби до організації повернулася Росія. Крім того, спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що немає жодних підстав для повернення Росії до роботи в ПАРЄ.

  Попередній матеріал
  У Києві запровадять 5 нових автобусних маршрутів
  Наступний матеріал
  Десантні війська РФ очолив генерал, що командував окупацією Криму

  ПАРЄ планує прийняти ультиматум від Росії – Ар'єв

  Росія поставила ПАРЄ цинічний ультиматум – Ар'єв

  Немає жодних підстав для повернення Росії до роботи в ПАРЄ – Парубій

  Клімкін: Україна бойкотуватиме участь у ПАРЄ, якщо російську делегацію там визнають