5 канал

Експерт назвав основну причину, чому відбувається блокування трибуни в парламенті

Боротьба за 7 осіб в округах дуже важлива, оскільки якщо ці вибори виграють представники чинної коаліції, вони зацементують більшість в парламенті, зазначив Віктор Таран

Опозиція блокуванням трибуни Верховної Ради хоче здобути у такий спосіб для своїх мажоритарних кандидатів на проміжних виборах до парламенту зайві два-три голоси. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив голова центру "Ейдос" Віктор Таран.

"Ми бачимо події (блокування президії і трибуни у ВР - 5.ua), які треба корелювати не з тими подіями, що в парламенті, а з тими подіями, що відбуваються в семи мажоритарних округах. Боротьба за ці 7 осіб дуже важлива, тому що якщо ці вибори виграють представники чинної коаліції, вони зацементують більшість, тобто 228+. 235 – це досить комфортна ситуація", – зазначив він.

Таран пояснив, що опозиція намагається виграти округи для того, щоб дестабілізувати ситуацію далі.

"Опозиція навпаки намагається виграти ці округи для того, щоб дестабілізувати ситуацію далі. Вони закликають до дострокових виборів. Для мене тоді дивне питання, якщо ви хочете дострокові вибори, навіщо вам депутати, ви ж не хочете працювати, ви апріорі працюєте на деструктив", – зауважив експерт.

Він резюмував: "Позиція дуже проста – цим блокуванням вони хочуть показати, що нібито дбають про народ і здобути для своїх мажоритарних кандидатів зайві два-три голоси. По суті відбувається розмін. Ляшко йде по Чернігівщині, "Свобода" - по Франківщині, Юлія Тимошенко – у неї Полтавщина".

Нагадаємо, Рада виділила ЦВК додаткові мільйони гривень на проведення проміжних виборів.

Попередній матеріал
Завтра у Києві відбудеться автопробіг до дня народження ув'язненого в РФ Сенцова
Наступний матеріал
ЄС може накласти санкції на Іспанію та Португалію

"Батьківщина" і Радикальна партія Олега Ляшка продовжують блокувати трибуну

Парубій закрив ранкове засідання Ради через блокування президії

"Батьківщина" і "радикали" знову заблокували президію і трибуну у Раді

Депутати від БПП та НФ оточили трибуну, щоб уникнути блокування

Парубій закрив засідання Ради через блокування президії

5 канал - трансляція наживо