Гімн у Раді
5 канал

Парубій закрив ранкове засідання Ради через блокування президії

Голова Верховної Ради закрив ранкове засідання парламенту

Андрій Парубій закрив ранкове засідання Верховної Ради через блокування президії та трибуни народними депутатами від "Батьківщини" та Радикальної партії Олега Ляшка. Голова Верховної Ради намагався домовитися з нардепами про розблокування, але це йому не вдалося. Народні депутати заспівали гімн і цим завершили засідання.

Сьогодні засідання Верховної Ради мало розпочатися з години питань до уряду, тому в сесійній залі були присутні прем'єр-міністр Володимир Гройсман та урядовці.

/
/

Нагадаємо, напередодні, 7 липня, депутати фракцій "Блок Петра Порошенка" та "Народний фронт" ще до засідання оточили трибуну, щоб уникнути можливого блокування. Після чого нардепи Радикальної партії оголосили "сидячий протест".

6 липня пленарного засідання взагалі не відбулося через блокування президії "Батьківщиною" та "радикалами". Представники цих двох фракцій вимагають створити тимчасові слідчі комісії, які розслідуватимуть доцільність зростання тарифів на житлово-комунальні послуги, а також використання можновладцями корупційних схем та офшорних компаній.

Попередній матеріал
У Львові під час закупівлі трамваїв вкрали понад 2 млн грн – поліція
Наступний матеріал
Армія Асада попри "режим тиші" відкрила вогонь, дані про загиблих різняться

"Батьківщина" і "радикали" знову заблокували президію і трибуну у Раді