5 канал

"Батьківщина" і Радикальна партія Олега Ляшка продовжують блокувати трибуну

Представники фракцій коаліції кажуть, що охороняють трибуну й президію ВР від "тарифних блокувальників"

Близько десятка народних депутатів фракцій БПП і "Народний фронт" зайняли місця у президії та біля трибуни в залі засідань Верховної Ради України перед початком її роботи, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як сказав журналістам народний депутат України фракції БПП Мустафа Найєм, парламентарії блокують трибуну, щоб не дати можливості своїм колегам з фракцій "Батьківщина" і "Радикальна партія" блокувати трибуну і зірвати пленарне засідання.

Представники фракцій коаліції охороняють трибуну і президію ВР від "тарифних блокувальників". Адже минулого тижня представники фракцій ВО "Батьківщина" та Радикальної партії Олега Ляшка за підтримки ряду представників партії "Свобода" та позафракційних депутатів заблокували трибуну і президію у ВР. Вони вимагали створити тимчасові слідчі комісії з розслідування обґрунтованості підвищення ціни на газ для населення і тарифів на житлово-комунальні послуги та щодо розслідування можливої причетності вищих посадових осіб держави до офшорного скандалу. Серед їхніх вимог також ухвалення законів, що мають зменшити ціни на газ.

Своєю чергою Ляшко звинуватив нардепів з коаліції в тому, що вони блокують парламентську трибуну "від українського народу" і наголосив, що вимоги опозиції не змінюються.

Згодом інформагентство "Інтерфакс-Україна" повідомило, що тепер вже "Батьківщина" і Радикальна партія Олега Ляшка продовжують блокувати трибуну і президію Верховної Ради в залі засідань.

Як повідомляв 5.ua, Гройсман розповів кому надаватимуть субсидії, а хто платитиме повну ринкову ціну. 

Попередній матеріал
Закон про спецконфіскацію не має перспективи ухвалення до осені – нардеп
Наступний матеріал
Розвідка: терористи намагаються дискредитувати бійців ЗСУ перед місією ОБСЄ

Гройсман вимагає від міністрів публічного розсекречення корупційних схем

Гройсман: Я вірю, що Україна буде успішною, зокрема з такими друзями як Канада

Гройсман про субсидії: Цього року на виплати виділять 40 млрд грн

Гройсман: На газових схемах Україна втратила $53 млрд

Гройсман прозвітує перед журналістами про роботу уряду

Гройсман доручив відновити відшкодування ПДВ