Експерт: Ми маємо готуватися до того, що санкції щодо РФ будуть все більш спірним питанням в ЄС

У ЄС були готові платити за пошук політичного врегулювання конфлікту

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив політолог, експерт з міжнародних питань Микола Капітоненко.

"Нам потрібно готуватися до того, що санкції будуть ставати все більш спірним питанням, все більше будуть викликати різних думок у Європі і все важче триватимуть. Тому що санкції – це не якась об'єктивна даність, це реакція Європейського Союзу і окремих країн на ті виклики, які були створені Росією", – заявив експерт.

"З самого початку позиція ЄС зводилася до того, що вони були готові платити за пошук політичного врегулювання конфлікту. Всі розуміють, що санкції – це болючий для всіх сторін інструмент, але якщо не використовувати його, то у Європейського Союзу взагалі нічого не залишається, і виходить, що реакції, як такої цілісної, на політику Росії ось уже два з гаком роки немає", – додав він.

Як повідомляв 5.ua, 8 червня сенат Франції ухвалив резолюцію, яка містить звернення до уряду щодо пом'якшення режиму санкцій Європейського Союзу проти Російської Федерації.

Проте, заступник голови комісії нижньої палати парламенту Польщі у закордонних справах, автор доповіді про злочини росіян на Донбасі в 2014 році Малгожата Госєвська заявила, що резолюція Сенату Франції із закликом до уряду країни про поступове пом'якшення санкцій проти Росії є ганьбою для усієї Європи.

Попередній матеріал
Поліція затримала наглядача тюрми російських окупантів
Наступний матеріал
Відео виступу Савченко на засіданні ПАРЄ: Я готова до переговорів з Росією і сепаратистами

У Меркель підтвердили готовність посилити санкції проти Росії, якщо буде потреба – ЗМІ

У Раді ЄС повідомили, коли розглянуть продовження санкцій проти Росії

В Австрії вважають за доцільне поступове скасування санкцій до РФ – західні ЗМІ

Штайнмайєр озвучив умови для поступового скасування санкцій проти Росії