У Раді ЄС повідомили, коли розглянуть продовження санкцій проти Росії

  Комітет Постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) планує у вівторок, 21 червня, розглянути питання продовження секторальних санкцій проти Росії у зв'язку з її діями в Україні

  Про це сьогодні у Брюсселі повідомили в Раді ЄС, повідомляє УНІАН.

  "Планується на завтра", – констатували в Раді ЄС.

  Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим і почала дестабілізувати обстановку на Донбасі. РФ поставляє терористам "ДНР" і "ЛНР" озброєння і направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська.

  Євросоюз, США та інші країни запровадили санкції проти Росії у відповідь на анексію Криму і агресію на сході України. 31 липня дія санкцій ЄС проти Росії завершується.

  Нагадаємо, 17 червня Рада Європейського Союзу продовжила санкції проти окупованого Криму ще на рік. Санкційні обмеження передбачають заборону на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестиції у Крим чи Севастополь, туристичні послуги у Криму та Севастополі.

  Як повідомляв 5.ua, 8 червня сенат Франції ухвалив резолюцію, яка містить звернення до уряду щодо пом'якшення режиму санкцій Європейського Союзу проти Російської Федерації.

  Проте, заступник голови комісії нижньої палати парламенту Польщі у закордонних справах, автор доповіді про злочини росіян на Донбасі в 2014 році Малгожата Госєвська заявила, що резолюція Сенату Франції із закликом до уряду країни про поступове пом'якшення санкцій проти Росії є ганьбою для усієї Європи.

  Попередній матеріал
  Отруєння в Ізмаїлі: до лікарень звернулись понад 400 осіб
  Наступний матеріал
  У Китаї евакуювали близько 400 тис. людей через дощі

  В Австрії вважають за доцільне поступове скасування санкцій до РФ – західні ЗМІ

  Штайнмайєр озвучив умови для поступового скасування санкцій проти Росії

  Брок: ЄС подовжить санкції проти Росії ще мінімум на півроку - "поза питанням"

  Експерт: Напередодні прийняття міжнародного рішення щодо санкцій Росія активізувала агентів