Польський депутат: Резолюція сенату Франції про пом’якшення санкцій щодо РФ – сором для Європи

  На думку автора доповіді про злочини росіян на Донбасі в 2014 році Малгожати Госєвської, французи безпосередньо не відчувають загрозу, яку відчувають у Польщі чи балтійських країнах

  Резолюція Сенату Франції із закликом до уряду країни про поступове пом’якшення санкцій проти Росії є ганьбою для усієї Європи. Про це заявила заступник голови комісії нижньої палати парламенту Польщі у закордонних справах, автор доповіді про злочини росіян на Донбасі в 2014 році Малгожата Госєвська, повідомляє "Укрінформ".

  "Це великий сором, сором для Європи, що французькі політики таким чином підходять до справи. Моя доповідь показує, чим фактично є Росія, якою керує Путін, і що на це не можна закривати очі. Я хотіла б, аби вони прочитали цей рапорт, який є також і французькою мовою. Вони повинні задуматися над тим, що роблять", – заявила Госєвська.

  За її словами, з точки зору Франції те, що відбувається в Україні, є для них чимось далеким і вони безпосередньо не відчувають загрозу, яку відчувають у Польщі, країнах "Вишеграду" чи балтійських країнах.

  "Їм потрібно допомогти зрозуміти цю тему і показати реальність режиму Володимира Путіна. Можливо, це вплине на їхні рішення", – додала вона.

  Як повідомляв 5.ua, 8 червня сенат Франції ухвалив резолюцію, яка містить звернення до уряду щодо пом'якшення режиму санкцій Європейського Союзу проти Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  Підприємство сина Януковича отримало замовлення на 17,6 млн грн
  Наступний матеріал
  Поліція назвала попередню причину пожежі в Солом'янському райсуді

  Томбінський: ЄС розгляне питання продовження санкцій проти Росії 1 липня

  ЄС продовжить санкції проти Росії на 6 місяців – західні ЗМІ

  Кулеба запевнив, що санкції проти РФ будуть продовжені в повному обсязі

  Сенат Франції ухвалив резолюцію з рекомендацією скасувати санкції проти Росії