mfa.gov.ua

ЄС продовжить санкції проти Росії на 6 місяців – західні ЗМІ

  Європейські дипломати намагаються уникнути серйозних протистоянь між членами Союзу щодо питання Москви

  Євросоюз має намір продовжити санкції проти Росії ще на півроку, незважаючи на настрої деяких учасників блоку. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на західні ЗМІ.

  Водночас, зазначається, що дипломати остерігаються, що продовження санкцій проти РФ може викликати суперечку між Угорщиною, Грецією та Італією, які прагнуть переглянути обмеження, та войовничо налаштованими Польщею та Прибалтикою, що вимагають пролонгування обмежень щодо Москви.

  Крім того, за інформацією джерел, найбільш "миролюбні" країни ЄС вирішили відкласти розгляд своїх вимог щодо перегляду санкцій до саміту в грудні цього року. При цьому деякі члени Євросоюзу розглядають можливість "надіслати політичний сигнал" Москві про те, що політика санкцій наближається до "переломного моменту".

  "Рано чи пізно, нам потрібно глибоке і детальне обговорення з питання антиросійських санкцій, і я очікую, що грудень буде слушним часом для цього", – зазначає видання. Повідомляється також, що це може бути останній раз, коли ЄС продовжить санкції проти РФ у повній мірі. 

  Як повідомляв 5.ua, 9 червня посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба запевнив, що санкції проти РФ будуть продовжені у повному обсязі.

  Попередній матеріал
  Імпорт електромобілів в Україну збільшився на 250%
  Наступний матеріал
  Обсяг субсидій для киян цього опалювального сезону зросте на 50% – КМДА

  Кулеба запевнив, що санкції проти РФ будуть продовжені в повному обсязі

  Парубій: дуже розраховую, що уряд Франції підтримає продовження санкцій проти РФ

  Сенат Франції ухвалив резолюцію з рекомендацією скасувати санкції проти Росії

  США готові посилити санкції проти РФ – Нуланд