Обсяг субсидій для киян цього опалювального сезону зросте на 50% – КМДА

  Київ нині є лідером з впровадження заходів з енергозбереження

  Наступного опалювального сезону на субсидіювання киян планується виділити вдвічі більше коштів. Про це у ході засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, передає "Укрінформ".

  Як стало відомо, передбачений обсяг субсидій цього року становить 12 млрд грн, що вдвічі більше від минулорічного показника у 6 млрд.

  "Минулого опалювального сезону було виділено 6 млрд грн на субсидії в Києві. У поточному опалювальному сезоні ми очікуємо збільшення ресурсу вдвічі – до 12 млрд. З цих 6 млрд грн приблизно 70% йде на опалення. Так от, з цих 6 млрд ми змогли зекономити за рахунок обліку 400 млн грн для державного бюджету", – сказав Пантелеєв.

  Крім того, Пантелеєв зазначив, що програма енергозбереження Києва нині розрахована на 4 млрд грн: "Програма оцінюється у 4 млрд грн. За рахунок економії коштів на субсидіях ця програма окупиться за 3-4 роки. Не може бути відсутня програма енергозбереження у державі при такому стрімкому зростанні тарифів".

  За словами заступника голови КМДА, "Київ є лідером з впровадження заходів з енергозбереження. Київ готовий стати майданчиком для впровадження таких проектів в Україні". 

  Нагадаємо, 9 червня Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення про збільшення тарифів на теплову енергію і послуги центрального опалення удвічі. 

  Як повідомляв 5.ua, у МВФ вважають, що встановлення єдиної ціни на газ для населення і промисловості в Україні дозволить знизити рівень корупції, сприятиме інвестиціям і допоможе досягнути енергонезалежності.

  Попередній матеріал
  ЄС продовжить санкції проти Росії на 6 місяців – західні ЗМІ
  Наступний матеріал
  Кучма прокоментував засідання Тристоронньої контактної групи

  Тарифи на опалення зростуть на 75-90% вже з початку наступного місяця

  Нові тарифи на газ та опалення зменшать масштаби корупції в Україні – МВФ

  Шимків про фінансову вигоду України від впровадження реформи енергоефективності