У Меркель підтвердили готовність посилити санкції проти Росії, якщо буде потреба – ЗМІ

  Заява представника німецького канцлера різниться з позицією міністра закордонних справ ФРН

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель зазначає, що санкції ЄС проти Росії можуть бути скасовані лише у випадку повного виконання умов Мінських угод. Як повідомляє New York Times, про це сказав прес-секретар федерального канцлера ФРН Штеффан Зіберт.

  "Крім того, ми готові вжити додаткових обмежувальних заходів, щоб збільшити ціну для Росії, якщо такі дії будуть необхідні", - додав він.

  Ця заява дуже контрастує із закликами міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра, який закликав поступово пом'якшувати санкції в залежності від прогресу у виконанні Мінських угод.

  Нагадаємо, 17 червня Рада Європейського Союзу продовжила санкції проти окупованого Криму ще на рік. Санкційні обмеження передбачають заборону на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестиції у Крим чи Севастополь, туристичні послуги у Криму та Севастополі.

  Як повідомляв 5.ua, 8 червня сенат Франції ухвалив резолюцію, яка містить звернення до уряду щодо пом'якшення режиму санкцій Європейського Союзу проти Російської Федерації.

  Проте, заступник голови комісії нижньої палати парламенту Польщі у закордонних справах, автор доповіді про злочини росіян на Донбасі в 2014 році Малгожата Госєвська заявила, що резолюція Сенату Франції із закликом до уряду країни про поступове пом'якшення санкцій проти Росії є ганьбою для усієї Європи.

  Попередній матеріал
  Під Києвом активісти влаштували "Авіамайдан"
  Наступний матеріал
  Права пасажирів: Топ-30 лайфхаків для подорожей у поїзді

  У Раді ЄС повідомили, коли розглянуть продовження санкцій проти Росії

  В Австрії вважають за доцільне поступове скасування санкцій до РФ – західні ЗМІ

  Штайнмайєр озвучив умови для поступового скасування санкцій проти Росії

  Брок: ЄС подовжить санкції проти Росії ще мінімум на півроку - "поза питанням"