Джемілєв
Джемілєв svoboda.org

Джемілєв візьме участь у робочій поїздці Зеленського до Туреччини – з якою метою

  Читайте по-русски
  Лідер кримськотатарського народу вважає Ердогана важливою персоною і в питанні українсько-російських відносин

  Лідер кримськотатарського народу, нардеп фракції БПП Мустафа Джемілєв візьме участь в робочій поїздці президента Володимира Зеленського 7-8 серпня в Туреччину. Про це він повідомив у коментарі виданню "Крим.Реалії".

  "Програма зустрічі планується Офісом президента, я можу тільки підказати теми. Будемо продовжувати обговорення поглиблення стратегічного партнерства, збільшення торгового обороту наших країн... Треба висловити подяку Ердогану за його тверду позицію щодо невизнання анексії Криму", – сказав він.

  Крім цього, Джемільов допускає можливість розмови щодо турецьких кораблів, що заходять в кримські порти під "різними прапорами".

  Джемілєв зазначив, що необхідна розмова про українських політичних в'язнів і їхнє положення в Криму і Росії, хоча він і сумнівається в її успішності. Оскільки Путін йде тільки на обмін, а "обмінний матеріал" в України обмежений, потрібний міжнародний тиск, "а тенденція не дуже правильна і ситуація не дуже хороша".

  Раніше, Джемілєв розповів, що пропонуватиме Зеленському створити Стамбульський переговорний формат і вже обговорював це питання з міністром іноземних справ Туреччини.

  Попередній матеріал
  Лави ПЦУ поповнила ще одна парафія з Рівненщини
  Наступний матеріал
  Зеленський та Борис Джонсон вперше сконтактували: що обговорили
  Loading...