day.kiev.ua

Джеффрі Пайєтт: "Українське суспільство бореться з корупцією активніше, ніж будь-коли"

  Посол помітив ослаблення впливу олігархів у країні

  Посол США в Україні Джефрі Пайєтт бачить прогрес у боротьбі з корупцією в Україні, однак наголошує, що попереду ще багато роботи. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на австрійське видання Der Standard.

  Дипломат переконаний, що справа проти нардепа Онищенка є важливим кроком на шляху до встановлення справедливості та подолання корупції. "Олігархи зараз ослабли. Ми мали аналогічну проблему в США на початку 20 століття. В нас були Рокфеллер і Карнегі. Але ми приборкали цю проблему. Україна тільки почала цей процес і їй знадобиться час", - додав Пайєтт.

  Він також наголосив, що вважає головним здобутком появу нових інститутів, таких як Національне антикорупційне бюро.

  "У генерального прокурора також хороші зв'язки з нами. Колишній прокурор із Департаменту юстиції США працює в якості його радника. Про це нас попросив Президент Петро Порошенко. Є також екс-чиновники з ЄС, які працюють в офісі Луценка", - прокоментував дипломат кадрові зміни в Україні.

  Він переконаний: "Українське громадянське суспільство бореться з корупцією активніше, ніж будь-коли" та додав, що суспільство більше не мириться мовчки з безчинством, а преса стала значно активнішою. Попри те, що великі ЗМІ досі в руках олігархів, лишаються альтернативні джерела, які інформують суспільство.

  Нагадаємо, 1 серпня Пайєтт зустрівся з Полтораком. Під час  зустрічі він заявив, що Україна не залишиться один на один у боротьбі з агресором

  Попередній матеріал
  За півроку майже 1500 українців попросили притулок у Німеччині
  Наступний матеріал
  У Києві залишили без газу 800 будинків
  Теги:
  Loading...

  Пайєтт зустрівся з Полтораком: "Україна не залишиться один на один у боротьбі з агресором"

  Пайєтт: Політика США щодо України не зміниться, попри результати виборів

  Пайєтт назвав основну умову надання Україні нових кредитів

  Пайєтт: "Панамські документи" не матимуть негативних наслідків для України