прес-служба Міноборони

Пайєтт зустрівся з Полтораком: "Україна не залишиться один на один у боротьбі з агресором"

На переговорах йшлося про підготовку українських бійців, конфлікт на Сході та співпрацю в оборонній сфері

У понеділок, 1 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом та командувачем Сухопутних військ ЗС США в Європі генерал-лейтенантом Фредеріком Беном Ходжесом. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Як стало відомо, предметом обговорення на зустрічі стала ситуація на Сході та численні порушення Мінських домовленостей з боку терористичних формувань. Степан Полторак, зокрема, наголосив, що українці не відкривають вогонь першими, а лише зрідка стріляють у відповідь: "Ми залишаємося вірними Мінським домовленостям: незважаючи на численні порушення з боку терористів, українські війська жодного разу не відкривали вогонь першими. У цьому випадку ми можемо говорити лише про вогонь у відповідь з нашої сторони, коли ситуація становить реальну небезпеку особовому складу".

Зазначається, що в ході зустрічі сторони також обговорили питання діяльності Багатонаціональної об’єднаної групи з підготовки українських військових.

"До Яворова вже прибула більша частина військовослужбовців, і я вдячний вам за правильний відбір особового складу: прибули саме ті спеціалісти, які найбільше потребують вдосконалення навичок", – зауважив генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес.

Він запевнив, що й у подальшому США робитимуть усе для підтримки української армії.

Наостанок Посол США Джеффрі Пайєтт наголосив, що Україна не залишиться один на один у боротьбі з ворогом: США продовжує політику нетерпимості до російської агресії та підтримку України на різних рівнях.

Нагадаємо, 29 липня Полторак зустрівся із представником Пентагону Френком Кенделлом

Попередній матеріал
На Полтавщині вибухнув снаряд: троє чоловіків постраждало
Наступний матеріал
Справа Єфремова: суд повернувся на розгляд після вимушеної перерви
Теги:
Loading...

"Від намірів ми перейшли до дій": Полторак зустрівся із представником Пентагону

"Sea Breeze 2016": Полторак нагородив учасників масштабних військових навчань

Полторак несподівано перевірив солдатську їдальню на Одещині і заявив про "суворе покарання" посадовцям

Полторак розжалував до рядового та звільнив заступника командира бригади ЗСУ за продаж озброєння