Пайєтт 5 канал

Пайєтт назвав основну умову надання Україні нових кредитів

Україні не варто очікувати кредитів від міжнародних донорів, допоки не буде сформований новий Кабінет міністрів та призначений Генеральний прокурор

Про це заявив посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Сполучені Штати хотіли б бачити такий Кабінет міністрів, який би продовжував розвивати той значний прогрес, що уже досягнутий у реформуванні. Важливо також, якою буде подальша програма співпраці з Міжнародним валютним фондом, щоб вона продовжувала діяти. Які будуть реформи, щоб виконувати вимоги Угоди про асоціацію з ЄС", - зазначив Джеффрі Пайєтт.

Дипломат зауважив, що йдеться про фінанси і від США, і від ЄС, і від Міжнародного валютного фонду. Посол США сподівається: кадрові призначення в уряді й Генпрокуратурі відбудуться щонайшвидше.

На авіапідприємстві "Антонова" дипломат оглянув найбільший у світі вантажний літак українського виробництва АН-225 "Мрія". Джеффрі Пайєтт обговорив з українськими авіабудівниками перспективи спільних проектів. Щоправда, зараз сторони перебувають лише на етапі перемов, тому жодних подробиць не розголошують.

Нагадаємо, Сполучені Штати закликали Україну якнайшвидше сформувати новий уряд та повернутися до економічних та політичних реформ.

Попередній матеріал
Через суперечки щодо кандидатів в міністри нардепи просять перенести розгляд нового уряду - нардеп від БПП
Наступний матеріал
В ДФС назвали кількість мільйонерів в Україні
Теги:
Loading...

США закликали Україну якнайшвидше сформувати новий уряд

США розчаровані результатами референдуму в Нідерландах

Президент розповів, що обов'язково має бути в програмі нового уряду