Виборча дільниця
Виборча дільниця 5 канал

Другий тур президентських виборів у Польщі: у кого більше шансів на перемогу

Читайте по-русски
Наразі шанси у обох кандидатів однакові.

Доля президентського крісла вирішується у Польщі. У другому турі змагаються чинний глава держави Анджей Дуда та мер Варшави Рафал Тшасковський. Саме вони набрали найбільше голосів під час першого голосування. Здобути перемогу може кожен із кандидатів, адже уподобання поляків останні кілька тижнів дуже мінливі.

Наразі шанси у обох кандидатів однакові. Долю може вирішити дуже мала кількість голосів – менше 1%. 

"Голосував за Рафала Тшасковського, бо зараз правлячою партією є "Право і Справедливість". І Анджей Дуда теж з цієї партії, то можна сказати, що вони подовжать собі каденцію і будуть робити ті зміни, які їм хочеться і які мені не завжди подобаються. Якщо буде президентом Тшасковський, то можливо будуть знаходити компроміси", – сказав мешканець Варшави Каспер Соровський. 

Докладніше дивіться у включенні кореспондентки "5 каналу" Маргарити Ситник:

Перший тур президентських виборів у Польщі провели 28 червня. Тоді перемогу здобув чинний глава держави Анджей Дуда. За нього віддали свої голоси 44% тих, хто прийшов на дільниці. За його головного опонента – мера Варшави і кандидата від найбільшої опозиційної партії Рафала Тшасковського – проголосували трохи більше як 30%.

 

 

Попередній матеріал
Подвійні стандарти: у нічному клубі столиці правоохоронці охороняли вечірку нардепів
Наступний матеріал
Гірський туризм відновлюється: чи багато охочих відвідати Карпати та де це можна зробити безпечно
Loading...