Польща
Польща flickr.com

Вибори у Польщі: у другому турі зустрінуться Дуда та мер Варшави

Читайте по-русски
На дільницях опрацювали вже майже 90% бюлетенів

Президент Анджей Дуда та мер Варшави, опозиціонер Рафал Тшасковський, є лідерами виборчих перегонів у Польщі. Вони зустрінуться в другому турі волевиявлення, 12 липня, передає "5 канал".

На дільницях опрацювали вже майже 90% бюлетенів. Відповідно до результатів, за Дуду проголосували більш як 45% громадян. За Тшасковськогомайже 29%. Віддати свій голос могли близько 30 млн громадян. Явка стала рекордною в історії виборів – майже 63%.

Волевиявлення мало відбутися ще 10 травня. Але через коронавірус його відклали. Голосувати громадяни могли за змішаною системою: особисто на дільницях з дотриманням санітарних норм або поштою, за попереднім запитом.

"Дякую всім. Цей результат кращий, аніж був 5 років тому з 10-ма іншими кандидатами. Щиро вдячний кожному за підтримку та участь у волевиявленні. Це дуже важливо не лише для мене, а й для нашої країни", – заявив Дуда.

"Хочу висловити вдячність своїй дружині та своїй родині за підтримку. А також сенату й місцевим урядовцям. Гуляв сьогодні вулицею і думав, що значна частина з вас хотіла б, щоб я переміг уже в першому турі виборів. Попередні результати це чудово продемонстрували", – зазначив Тшасковський.

Попередній матеріал
Порошенко передав допомогу для відбудови родинної кузні батька військового моряка Андрія Ейдера
Наступний матеріал
Щодня по 100 тонн врожаю: українці з'їхалися на збір полуниці до волинського Хорохорина
Loading...