Михайло Забродський
Михайло Забродський eurosolidarity.org

Доступ до стратегічного плану застосування ЗСУ загрожує витоком таємної інформації – Забродський

Читайте по-русски
Існує реальний ризик потрапляння цього документа в цілому, або окремих його елементів до рукиРосії

Рішення Печерського суду про надання доступу слідчим ДБР до документів Генерального штабу Міноборони, зокрема до Стратегічного плану застосування Збройних сил, загрожує національній безпеці держави. Про це заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Михайло Забродський, повідомляється на сайті політсили.

"Хотілось би звернути увагу, як нещодавно було повідомлено, Печерський районний суд надав доступ своїм рішенням до Стратегічного плану застосування Збройних сил України, зокрема слідчим Державного бюро розслідувань. Одразу хочу пояснити: йдеться про документ, із яким у нашій країні взагалі знайомі в повному обсязі десяток, можливо, два десятки людей, включаючи верховного головнокомандувача ЗСУ", – наголосив депутат.

"Це робиться саме в той час, коли, за заявами керівництва ДБР, вони не можуть забезпечити в повній мірі секретність і відповідний режим у своєму відомстві. Це робиться в той час, коли справді є реальний ризик витоку інформації і, зокрема, безконтрольного розповсюдження складових плану і інформації, яка міститься в цьому документі", – заявив Михайло Забродський.

"Наша політична сила вбачає в цьому пряму загрозу національній безпеці. Тому що існує реальний ризик потрапляння цього документа в цілому, або окремих його елементів, в тому числі і в руки Росії як країни-агресора", – наголосив парламентар.

Нагадаємо, у "ЄС" вимагають від Зеленського відповісти, чи доручав він Єрмаку "представляти Україну винною у війні на Донбасі"

Попередній матеріал
За "вбивства" російських окупантів: СБУ допитує українських військових, які проривалися до Луганського аеропорту у 2014
Наступний матеріал
Незаконний обіг зброї в Україні: експерт розповів, як можна владнати проблему
Loading...

Реформа СБУ стане "наймасштабнішою за весь час незалежності" – автори проєкту

"Такі ситуації ставлять під питання рівність усіх перед законом": бізнес-спільнота США відреагувала на переслідування Гонтарєвої

"Чого боїться Росія?": підсумки 2-го дня форуму в Польщі за участі представників Європи та США

Захист від відео сумнівного змісту: YouTube відокремить дитячий контент

Російський FaceApp: сенатор США закликає перевірити додаток на безпечність

Викликати швидку, поліцію, скористатися аптечкою: на українських трасах з'являться SOS-станції