Андрій Осадчук, депутат "Голосу"
Андрій Осадчук, депутат "Голосу" 5 канал

Діалог з Росією дає тільки втрати на фронті, треба шукати інші формати – Осадчук

Читайте по-русски
Необхідно заручитися підтримкою Заходу для зміни формату переговорів з Росією, вважає депутат

Президент Володимир Зеленський своїми спробами порозумітися з Росією тільки заганяє себе в глухий кут, оскільки Мінський процес не працює і потрібен інший майданчик і формат переговорів з агресором. Про це в ефірі ток-шоу "Політклуб" на "5 каналі" сказав депутат "Голосу" Андрій Осадчук.

"Я думаю, що Володимир Зеленський чим далі, тим більше заганяє себе в глухий кут. Тому що те, що багатьом було зрозуміло ще рік-два тому, він тільки зараз намагається зрозуміти. Але все ще наполягає на своїй правоті, тому що його вчорашня заява "сепаратисти хочуть зірвати припинення вогню, ми не дамо" – і в цей день вбивають двох українських солдатів. Які можуть бути подальші переговори, наполягання на діалозі. Цей діалог нічого не дає – він дає втрати України на фронті", – зауважив він.

"Фактично, є постійне підтвердження гарячої стадії війни, а плану В і С, які обіцяв колись Володимир Олександрович, ми досі не почули. Хоча йому пропонували – ще 14 місяців тому партія "Голос" казала – Мінський процес зайшов у глухий кут. Це не добре і не погано – він просто зайшов у глухий кут, і треба шукати інші формати", – вважає депутат.

"Рік тому ми пропонували план "холодної деокупації", і тут неважливо – він ідеальний, неідеальний, хороший чи ні. Це була пропозиція розмови, пропозиція платформи – давайте разом сідати на майданчику парламенту чи іншому, і будемо напрацьовувати якісь інші формати, бо Мінськ не працює. Зеленський і люди навколо нього наполягали, що вони справляться самі, будуть вести переговори. Йшли місяці, вже минуло майже два роки президенства Зеленського і стало зрозуміло, що ми в глухому куті в Донбасі", – зазначив Осадчук.

"Дуже важливо, що починають активно залучатися наші західні партнери. Нам треба порушувати це питання всіма силами, але головне – нам треба говорити відверто, що Мінський формат не працює і треба шукати західної підтримки для того, щоб переформатовувати платформу діалогу з Російською федерацією", – додав депутат.

Дивіться повний запис програми "Політклуб":

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський прокоментував загострення на фронті, яке спостерігають останні тижні, заявивши, що Україна не дасть зірвати перемир'я на Донбасі.

Попередній матеріал
Справа Стерненка: у Приморському суді Одеси заслухали результати психіатричної експертизи
Наступний матеріал
Давні традиції та відверті подарунки – як відзначають День святого Валентина  у світі та які корективи вніс коронавірус
Loading...