НАБУ

Детективи НАБУ повідомляють про перешкоджання обшуку в резонансній справі

Невідомі в камуфляжі блокували приміщення, у якому проводився обшук

Увечері 16 червня детективи НАБУ повідомили про блокування приміщення товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична компанія "Студія права", де проводився обшук, невідомими в камуфляжі. Про це повідомила прес-служба відомства на сторінці у Facebook.

"Протягом усього дня з боку невідомих осіб, які представлялися адвокатами, неодноразово здійснювалися провокативні дії по відношенню до детективів під приводом того, що у приміщенні знаходяться їхні робочі місця", – йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що "присутнім було неодноразово пред’явлено судову ухвалу та посвідчення детективів. Однак на початку обшуку близько 10 осіб намагалися проникнути до приміщення з метою перешкоджання слідчим діям".

Як стало відомо, станом на 22:00 на вулиці біля входу в приміщення перебувало близько 30 людей.

Відповідно до наданої інформації, обшук розпочався у присутності представника Ради адвокатів Києва, як того вимагає закон. Проте у НАБУ відзначили, що "декілька хвилин тому під’їхали невідомі люди у камуфляжі, які повідомили про те, що вони є представниками громадської організації, та погрожують силовим захопленням приміщення. Дії присутніх є відверто провокативними і мають на меті перешкодити вилученню речових доказів, отриманих у ході обшуку".

Як повідомила прес-служба, детективи та працівники Управління спеціальних операцій уникають провокацій та здійснюють відеофіксацію подій.

Як відомо, слідчі дії відбуваються в рамках розслідування у кримінальному провадженні стосовно заступника прокурора Київської області, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем з метою розкрадання цукру, що зберігався на складах державної спеціалізованої бюджетної установи "Аграрний фонд" у Черкаській області, загальною вартістю понад 300 млн грн.

Як повідомляв 5.ua, антикорупційний прокурор заявив про перешкоджання діяльності НАБУ іншими органами. 

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро опублікувало список переможців інтернет-голосування за новий склад Ради громадського контролю при НАБУ, яке відбулося 2 червня.

Попередній матеріал
Урядова криза: у Хорватії проголосували за недовіру прем'єру
Наступний матеріал
У буддистському храмі на дітей обвалилися колони зі дзвонами, є жертви

Холодницький: Ніхто в очі тобі не скаже, що буде перешкоджати, але дулю позаду скрутять

Антикорупційний прокурор заявив про перешкоджання діяльності НАБУ іншими органами

Луценко попросив документально підкріпити заяви про перешкоджання слідству – адвокат родин Небесної Сотні

Горбатюк: ГПУ готова провести допит Януковича в режимі відеоконференції, але перешкоджають адвокати