Урядова криза: у Хорватії проголосували за недовіру прем'єру

  Парламентська криза розпочалась у країні ще у травні цьогоріч

  Парламент Хорватії проголосував за вотум недовіри уряду прем'єр-міністра Тихомира Орешковича. Про це повідомляє "Укрінформ"

  "Кабінет хорватського прем'єр-міністра Тихомира Орешковича був повалений у четвер після того, як йому висунули вотум недовіри 125 голосами за, двома, що утрималися та 15 проти", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що новий уряд Хорватії мають сформувати протягом 30 днів. Якщо цього не станеться, президент має призначити нові вибори.

  Як стало відомо, ініціатором голосування по вотуму виступила найбільша правоцентристська парламентська партія "Хорватська демократична співдружність"(ХДС), яка звинуватила Орешковича у зловживаннях під час призначення членів Агентства безпеки і розвідки.

  Нагадаємо, у травні в Хорватії вибухнув урядовий скандал відносно навколо прем'єр-міністра, віце-прем'єра та опозиційної Соціал-демократичної партії Хорватії.

  Нагадаємо, у березні голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявляв, що політична криза жевріє, але не заважає парламенту ухвалювати потрібні країні рішення.

  Попередній матеріал
  У Кельні російські футбольні фани відлупцювали трьох туристів
  Наступний матеріал
  Детективи НАБУ повідомляють про перешкоджання обшуку в резонансній справі

  Парламент Ісландії не проголосував за вотум недовіри уряду

  Голосування про недовіру уряду Яценюка є результатом політичної боротьби за владу - депутат від НФ

  Рада визнала роботу уряду незадовільною, але недовіри висловити не змогла

  Парубій: дуже розраховую, що уряд Франції підтримає продовження санкцій проти РФ