Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба rbc.ua

Держспецзв'язку порушила законодавство меморандумом із Huawei – Кулеба

  Читайте по-русски
  Підписання цього меморандуму викликало різку негативну реакцію міжнародних партнерів України, наголосив голова МЗС

  Держспецзв'язку грубо порушила законодавство України, підписавши меморандум про співпрацю із компанією Huawei без консультацій із Міністерством закордонних справ. Про це в інтерв'ю повідомив голова МЗС України Дмитро Кулеба, передає nv.ua.

  "Не буду приховувати – підписання цього меморандуму викликало різку негативну реакцію наших партнерів, з якими ми працюємо над зміцненням кібербезпеки України. Це не якась примха. Ми з одними партнерами працюємо над зміцненням кібербезпеки, а Держспецзв'язку підписує меморандум з іншими", – сказав Кулеба.

  "Державна служба спеціального зв’язку грубо порушила законодавство України, підписуючи цей меморандум, оскільки мала скоординувати свої дії з Міністерством закордонних справ. Вона дуже швидко усвідомила свою грубу помилку і почала зачищати сліди, перебуваючи в стані ганьби, не тільки в очах українського суспільства, а й в очах самих китайців, які побачили рівень партнерства, яке вони намагалися встановити", – наголосив голова МЗС.

  Кулеба зазначив, що не має нічого проти відносин із іншими країнами, зокрема з Азії. Проте якщо це стосується військово-технічного співробітництва та кібербезпеки, Україні варто враховувати і позицію країн-партнерів, і рівень взаємодії із ними у цих двох сферах.

  "Тому що є речі, які взаємно доповнюють один одного, як класична торгівля, а є речі, які взаємно виключають одна одну. І ти повинен робити вибір, де ти", – вважає Кулеба.

  Попередній матеріал
  Уряд додатково виділив 2 млрд грн із COVID-фонду на доплати Нацполіції
  Наступний матеріал
  Арестович став офіційним речником української делегації в ТКГ
  Loading...