5.ua

Делегація ПАРЄ: між Сходом і Заходом України є різниця, але це одна країна

  Представники Парламентської асамблеї Ради Європи зустрілися з чільниками Львівщини. Під час розмови дипломати спільно з керівництвом області обговорили політичний стан регіону та поділились наступними кроками щодо вирішення нагальних проблем у державі.

  Делегати наголосили, що Рада Європи може допомогти Україні у правовій сфері, тобто у розробці нової Конституції, яка б сприяла поверненню довіри до влади.

  Нагадаємо, перед візитом на Львівщину представники ПАРЄ відвідали ще Київ та Донеччину – для того, щоб сформувати правильне бачення ситуації в усій Україні. Тож дійшли висновку, що справді Схід та Захід дещо відрізняються між собою у переконаннях, але такі відмінності властиві й багатьом іншим країнам.

  Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Анна Брассер зазначила: "Є різниця між Сходом та Заходом, але це не дві України, це одна Україна. Люди відрізняються між собою історією, культурою, мовою тощо, але тим не менше – країна єдина. Таке спостерігається й в інших державах. Тож, ми маємо поважати основоположні принципи й працювати у цьому дусі".

  Попередній матеріал
  Сепаратисти думають, що курортний сезон врятують "патріотичні росіяни"
  Наступний матеріал
  Грузія може оголосити Саакашвілі у розшук
  Теги:
  Loading...