5.ua

Грузія може оголосити Саакашвілі у розшук

  Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що, якщо колишній президент Михайло Саакашвілі не з‘явиться на допит, він може бути оголошений у розшук.

  Гарібашвілі також заявив, що та, що колишній президент не приїхав на допит , підтверджує , що він не поважає свій народ, передає “Эхо Москвы”.

  Саакашвілі, який уже кілька місяців живе у США, викликали в головну прокуратуру Грузії на допит як свідка по ряду кримінальних справ у суботу, 22 березня.

  Допит запланований на 27 березня, однак екс-президент уже заявив, що їхати до Грузії він е збирається.

  Як повідомляє Lenta.ru, допитувати Саакашвілі мали з питання про помилування ним у 2008 році людей, засуджених у справі про вбивство співробітника «Об'єднаного банку Грузії» Сандро Гіргвліані. Питання до Саакашвілі у прокуратури є також у справі про смерть прем'єр-міністра Зураба Жванія, справі про проведення спецоперації з припинення бунту батальйону ЗС Грузії в Мухровані в 2009 році, справі про незаконні дії щодо сім'ї бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі, а також у справі про розтрату більше 5 мільйонів доларів, що знаходилися на балансі спеціальної служби держохорони.

  Фото: vestikavkaza.ru

  Попередній матеріал
  Делегація ПАРЄ: між Сходом і Заходом України є різниця, але це одна країна
  Наступний матеріал
  Ставицького оголосили у розшук
  Теги:
  Loading...