Дебати Порошенко
Дебати Порошенко 5 канал

Дебати на НСК "Олімпійський" 14 квітня – завершено

Читайте по-русски
"5 канал" транслює наживо

Прес-служба НСК "Олімпійський" підтверджує, що Президент Порошенко 14 квітня о 14 годині проведе "зустріч з журналістами". Можливо, вона почнеться саме о 14:14, якщо кандидат Зеленський, як і обіцяла його команда, на дебати не з’явиться.

Як розповіли "Укрінформу" в Адміністрації Президента, Зеленського на "Олімпійському" чекатимуть до останнього.

"Звичайно, план може змінитися в останню хвилину. Але зберуться люди. Вони будуть не на стадіоні. Наскільки я розумію, "Олімпійський" не орендується. Однак там є багато приміщень. І щоб не витоптувати поле. А може, й на самій арені організують місце для ЗМІ. Буде встановлено три мікрофони – для модератора, для президента і для кандидата Зеленського. Утім, ви знаєте, що останній вже дав зрозуміти, що він не прийде. Але його чекатимуть до останнього", – розповів подробиці співрозмовник агентства.

Модератором виступить незалежний журналіст одного із суспільних телеканалів, кажуть в АП. Питання, запевняють, не погодженні зарання. У журналіста "буде блок питань і до Зеленського, і до Порошенка. Якщо Володимир Олександрович не прийде – запитуватиме тільки Петра Олексійовича".

Скільки прийде людей – невідомо. Запрошують всіх охочих. Звозити на стадіон нікого не збираються, кажуть в адміністрації.

Нацполіція України готується забезпечувати публічний порядок та безпеку на НСК "Олімпійський". З дирекцією стадіону провели координаційну нараду.

У разі проведення дебатів поруч зі стадіоном встановлять металошукачі і "проводитимуться фільтраційні заходи". Підготовка заходів безпеки проходитиме за участю Управління держохорони та СБУ.

"Безперечно, будуть задіяні усі служби, зокрема кінологи та вибухотехніки. Глядачі зможуть пронести на стадіон усе, що не заборонено законом. Однак, якщо це будуть банери, плакати чи розтяжки образливого змісту – такі речі вилучатимуться", – пояснив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Також серед заборонених до пронесення речей – алкогольні напої.

Попередній матеріал
Порошенко: чекаю Зеленського до 15-ї години
Наступний матеріал
Семочка вже звільнено з посади – Президент

В АП офіційно підтвердили, що Порошенко прийде на "Олімпійський" 14 квітня: на стадіон пускатимуть усіх бажаючих

Стадіон, так стадіон: Порошенко прийде на дебати 14 квітня, незважаючи на рішення Зеленського

Представники Зеленського та Порошенка зустрілися на "Олімпійському": чи дійшли згоди

Порошенко чекатиме Зеленського на дебати 14 квітня о 14:14

"Стадіон так стадіон": Порошенко погодився здати аналізи представникам VADA на "Олімпійському"

"Якщо ти ховаєшся – виникає обґрунтована підозра": Порошенко наголошує, що ніколи не стверджував і не стверджує, що Зеленський є наркозалежним