XIV з'їзд партії 'Батьківщина'
XIV з'їзд партії 'Батьківщина' 5 канал

Давні прибічники та політичні мігранти: кого Тимошенко поведе на вибори в Раду

Читайте по-русски
"Батьківщина" назвала лише першу п'ятірку партійного списку – більше прізвищ обіцяють опублікувати вже сьогодні надвечір

Партія "Батьківщина" оприлюднила першу п'ятірку свого списку на позачергових виборах до парламенту. Її представили на з'їзді політсили у Києві. Прізвища охочих позмагатися за депутатські крісла чула кореспондентка "5 каналу" Анна Мірошниченко.

Очолила список, очевидно, незмінна лідерка Юлія Тимошенко. Друге і третє місця посіли люди, які долучилися до "Батьківщини" з інших партій – очільник партії "Основа" Сергій Тарута й керівник політсили "Справедливість" Сергій Наливайченко. Четвертим іде Сергій Соболєв – нині чинний нардеп, заступник голови партії та заступник голови фракції "Батьківщини". Закриває п'ятірку ще одна депутатка від Тимошенко – Олена Кондратюк.

Серед присутніх на сцені також можна було помітити депутата Євгена Рибчинського, який вийшов із "Волі народу". А також ексочільника Міністерства ЖКГ Олексія Кучеренка.

"Справжні демократичні сили, які можуть прийти до парламенту, – а це "Батьківщина", "Слуга народу", партія "Голос" В'ячеслава Вакарчука – мусять об'єднатися. І на тих округах, де ідуть мастодонти того корумпованого режиму, який діяв 5 років і який зараз поліг, – щоб вони не пройшли. Тільки наше спільне об'єднання може унеможливити прихід до парламенту тих, хто за лаштунками, за кулісами парламенту, роздаючи гроші та преференції, проводив свої лобістські рішення. Змінитися реально мусить все", – заявила Тимошенко.

Запевнюють, як зайдуть до Ради, то готові єднатися в коаліцію з іншими силами.

І навіть мають що запропонувати: "Наша команда налаштована в новому парламенті іти в сильну коаліцію з новим президентом, з іншими демократичними проєвропейськими силами. Більше того, ми новій коаліції готові запропонувати дуже сильним план, а головне – зробити, щоб цей план став реальністю. Ми хочемо запропонувати "Новий курс України".

Чому представники інших політсил вирішили приєднатися до команди Юлії Тимошенко (принаймні за їхніми словами) – дивіться у відео.

Попередній матеріал
Засипали вапном і заборонили водоспоживання: яких заходів вживають через забруднення Росі хімікатами
Наступний матеріал
У парламенті "пахать нада": Ляшко назвав першу 20-ку списку Радикальної партії