Іванна Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе Іванна Климпуш-Цинцадзе / Facebook

"Далі – хіба що п'ятирічки": Климпуш-Цинцадзе розкритикувала зміни порядку голосування у ВР

Читайте по-русски
Нині Україну де-факто перетворюють на президентську республіку, вважає нардеп

Законопроєкт № 2691 – це крок до диктатури, вважає нардеп від партії "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе. Свою позицію вона виклала у відео на Facebook.

"Далі – хіба що п'ятирічки і першотравневі демонстрації", – розмірковує політик.

"Шановна монобільшість, коли ви перетворюєте Конституцію на простий папірець, робите черговий крок до диктатури, перетворюєте країну в де-факто президентську республіку – маєте розуміти одну просту річ. Ви не вічні. Колись переоберуть і вас, і президента. А все, що ви зробите, залишиться вашим наступникам. І ви можете вже бути в меншості. А тепер – голосуйте, як каже ваш розум, навіть не совість", – наголосила нардеп.

Зокрема, вона нагадала: законопроєкт № 2691 полягає в тому, що депутатів позбавлять права самостійно вносити постанови про скасування рішення Верховної Ради. Також законопроєкти, визначені президентом як невідкладні, невідкладно і голосуються. Крім того, планується удвічі скоротити термін подання альтернативних законопроєктів. А голосування відбуватимуться лише у четвер.

"Аби ніхто з монобільшості не забував, що цього дня треба бути, як штик, пропоную перейменувати четвер у "кнопкочав" – тоді ніщо не стане на заваді закінченню епохи бідності", – пожартувала народна обраниця.

Нагадаємо, депутати зі "Слуги народу" пропонують змінити регламент Верховної Ради.

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради – відео
Наступний матеріал
"Покажу брудним путінофілам, хто тут господар!": жартівливий ролик з обличчями відомих акторів набуває популярності
Loading...