Володимир Зеленський
Володимир Зеленський president.gov.ua

Нехай ця мерзота йде в АТО воювати – батько Зеленського про протести під ОПУ

Читайте по-русски
На думку Зеленського-старшого, українці просто не здатні зрозуміти, що в його сина було "велике бажання" розв'язати проблему Донбасу

Батько чинного глави держави Олександр Зеленський визнав, що не завжди задоволений тим, як його син виконує свої нові обов'язки. Проте, на його думку, молоді українці, які протестують під Офісом президента, краще би "йшли воювати, а не там виступати". Про це він розповів у інтерв'ю виданню "Страна".

Запевнив, у Володимира Зеленського є велике бажання розв'язати проблему військової агресії на Донбасу. Однак українці, мовляв, – не здатні цього зрозуміти.

"Виходять – і бе-бе-бе. Нехай ця сволота йде стріляє в АТО. Нехай ця мерзота, яка виступає, йде в АТО. Молодь ось ця біля Офісу президента, куплена. Ідіть воювати, гади, а не там стріляйте. А ви говорите: "Демократія, розведення..." Ідіть, захищайте країну, а ви смердите..." – заявив Зеленський-старший.

І додав: "Це я кажу. Ідіть захищайте країну... На всі запитання я не можу відповісти. Я в сільському господарстві слабо розбираюся. Я не беруся судити. Я знаю тільки одне, що наміри у Вови позитивні. Хтось його обманює... Він не може все знати. Він президент, він повинен дотримуватися закону, відстоювати країну, любити свою команду, знайти міністра-технаря, хоча б напівтехнаря, щоб якось управляти цими всіма речами".

Інтерв'ю Зеленського-старшого
Інтерв'ю Зеленського-старшогоСтрана.ua

Нагадаємо, українців, які розчарувалися у президенті, батько Зеленського назвав "тупою біомасою".

Попередній матеріал
На мосту Патона обмежать рух автомобілів через просідання покриття
Наступний матеріал
Справа організатора "референдуму в "ДНР": є ймовірність, що її можуть скерувати до суду на Донеччині
Loading...