Вадим Пристайко
Вадим Пристайко Фото "Главком"

"Дає можливість дивитися ширше": у МЗС прокоментували заяву Тіллерсона щодо врегулювання "поза Мінськом"

  Раніше Рекс Тіллерсон припустив, що Україна та Росія можуть знайти шляхи врегулювання ситуації на Донбасі поза "Мінськом"

  Всі усвідомлюють, що Мінський формат є потрібним інструментом для врегулювання ситуації на Донбасі, однак його можливості обмежені. Про це заявив перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко, передає УНІАН.

  У такий спосіб у МЗС відреагували на заяву держсекретаря США Рекса Тіллерсона про те, що Україна та Росія можуть знайти шляхи врегулювання ситуації на Донбасі поза "Мінськом".

  "Він (Тіллерсон) сказав про те, що яким би не був формат, і ми про це теж говорили, яким би не був формат – головне, щоб були досягнуті цілі Мінська. Необов'язково пункт за пунктом викреслити, щоб просто досягнутий був мир. Це те, що він мав на увазі", – зазначив перший заступник міністра.

  "Я не хочу трактувати те, що він (Тіллерсон) сказав. Він сказав тільки те, що необов'язково це робити у цьому форматі. Це, до речі, дає нам можливість подивитися ширше. Ми теж бачимо, як і всі, що Мінський формат є потрібним механізмом, але насправді його можливості обмежені, і всі це усвідомлюють", – прокоментував Пристайко.

  Нагадаємо, 14 червня держсекретар США Рекс Тіллерсон зазначив, що Україна та Росія можуть знайти шляхи врегулювання ситуації на Донбасі поза "Мінськом".

  Попередній матеріал
  Сенат США проголосував за розширення санкцій проти РФ
  Наступний матеріал
  У Держдепі США шукають заміну Нуланд для переговорів по Донбасу - МЗС
  Loading...