wfpl.org

Україна та Росія можуть знайти шляхи врегулювання ситуації на Донбасі поза "Мінськом" – Тіллерсон

  Держсекретар США вважає, що рішення можна буде знайти у "певній структурі, відмінній від "Мінська"

  Держсекретар США Рекс Тіллерсон припускає, що Україна і Росія можуть знайти шляхи урегулювання ситуації на Донбасі за рахунок укладення нової домовленості, яка може відрізнятися від Мінських угод. Про це він заявив на засіданні комітету із закордонних справ Палати представників, передає УНІАН.

  Відповідаючи на запитання, чи відповідає інтересам США послаблення санкцій проти РФ до того, як Росія повністю виконає Мінські угоди та звільнить окупований Крим, Тіллерсон відповів: "Я вважаю, що важливо, аби ми мали достатню гнучкість, щоб реалізувати завдання Мінська. Цілком ймовірно, що уряд України та уряд Росії зможуть прийти до задовільного урегулювання завдяки певній структурі, відмінній від Мінська, але для реалізації цілей Мінська".

  Крім того, він зазначив, що не хотів би бути "прикутим наручниками до Мінська, якщо виявиться, що сторони вирішать урегулювати конфлікт за допомогою іншої, відмінної угоди".

  Утім, демократи дорікнули держсекретарю США тим, що Росія розуміє лише "жорстку риторику", додавши, що в разі послаблення санкцій США проти РФ до виконання Росією Мінських угод та до повернення Криму, це лише "заохотить Путіна продовжувати політику залякування, і хто знає, де він вдарить наступного разу".

  У відповідь на такі слова Тіллерссон натякнув, що послаблення санкцій "не є нашим наміром" до виконання Мінських угод.

  Нагадаємо, у травні Рекс Тіллерсон заявив, що повернення Росії до G7 можливе лише після того, як Москва відновить суверенітет України. Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Росія має відповісти за свої дії на Донбасі та в Криму.

  Попередній матеріал
  Відомому російському блогеру заборонили в'їзд в Україну
  Наступний матеріал
  "Кортіло покурити": Стала відома причина задимлення на енергоблоці ЧАЕС
  Loading...

  Тіллерсон: Відносини між США та РФ на рекордно низькому рівні

  Сенатори США погодили законопроект про посилення санкцій проти РФ

  США продовжать тиск на Росію до виконання нею Мінських угод