Рекс Тіллерсон
Рекс Тіллерсон ru.1492news.com

Тіллерсон: Відносини між США та РФ на рекордно низькому рівні

  Наразі невідомо, чи підтримає Білий дім нові санкції проти агресора

  У вівторок, 13 червня, Держсекретар США Рекс Тіллерсон у Сенаті заявив, що відносини між Вашингтоном і Москвою далі погіршуються, однак американська адміністрація все ще намагається стабілізувати їх. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  На запитання щодо Москви Тіллерсон відповів сенаторам, що двосторонні відносини з Росією перебувають на рекордно низькому рівні. Водночас, він ухилився від відповіді на запитання, чи підтримуватиме він нові санкції, або Білий дім намагатиметься ветувати такі рішення законодавців.

  "Ми хотіли б гнучкості, щоб увімкнути потеплішання щодо Росії. У нас є кілька каналів, де ми починаємо говорити, і я не хотів би закрити ці канали зовсім", – зазначив Тіллерсон.

  Зауважимо, що Конгрес США наразі активізував зусилля для закріплення чинних санкцій і запровадження нових проти РФ через ймовірне втручання у президентські вибори 2016 року, "маневри" Росії у Сирії та Україні та низку інших питань.

  А от у РФ говорили про можливі заходи у відповідь, якщо США запровадять додаткові санкції. Як відомо, починаючи з 2014 року, США у кілька етапів вводили санкції проти Росії. 

  Як повідомлялося, у Сенаті США хочуть ухвалити закон, який "покарає" РФ.

  Попередній матеріал
  "Третю добу розстрілюють житлові квартали": окупанти накрили вогнем Авдіївку
  Наступний матеріал
  Кадрова епопея у Держгеонадрах: що відбувається зі зміною керівництва
  Loading...

  США закликають ООН схвалити "потужну резолюцію" щодо України

  США продовжать тиск на Росію до виконання нею Мінських угод

  Сенат США підготував проект введення нових та посилення існуючих санкцій проти Росії