president.gov.ua

Порошенко на зустрічі з Меркель: Ми маємо діяти рішуче, щоб примусити Росію виконувати Мінські угоди

Альтернативи Мінським угодам немає, зазначив глава держави

Незважаючи на дії Москви, необхідно повернути Мінський процес у конструктивне русло, адже альтернативи Мінським угодам немає. Про це сказав Президент України Петро Порошенко на зустрічі у Берліні з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, передає прес-служба глави держави у Twitter.

"Ми маємо нові реалії, коли російський президент Путін видав Укази про визнання фейкових документів. Російський уряд фактично розповсюдив рубльову зону РФ на окупованих територіях. Ми маємо конфіскацію російською владою активів, які належать українській державі і українськім громадянам,на окупованих територіях, з урахуванням всіх цих реалій. Попри дії Кремля, ми маємо рішуче діяти, щоб повернути Мінський процес у конструктивне русло, адже альтернативи Мінським угодам немає", – зазначив Президент.

Він також подякував Німеччині за підтримку України у досягненні рішення про надання безвізового режиму.

"Ми вдячні Німеччині та особисто пані канцлер за підтримку України у досягненні рішення про надання безвізового режиму", - зазначив глава держави.

"На цьому тижні у нас відбулась надзвичайно важлива подія – урочисте підписання 17 травня угоди про безвізовий режим, і хотів би подякувати пані канцлеру та всім лідерам країн Євросоюзу за ті надзвичайно важливі зусилля для можливості цього рішення. Воно має історичне значення для України. Це є остаточний вихід з радянської імперії, повернення України до родини європейських народів та визнання тих реформ, тих кардинальних змін, щоб відбулися в нашій країні за останні три роки", - додав він. 

Зі свого боку канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що переговори у Нормандському форматі будуть продовжені. Сьогодні йтиметься про ймовірну майбутню зустріч чотирьох лідерів. Зараз тривають перемови лідерів двох держав у резиденції федерального уряду Німеччини – замку Месеберг, що у місті Гранзее.

Нагадаємо, 20 травня Президент України Петро Поршенко прилетів з робочим візитом до Німеччини.

Попередній матеріал
Зустріч Порошенка з Меркель у Берліні – відео
Наступний матеріал
СБУ зірвала кремлівську провокацію, якою збиралися розпалити міжнаціональну ворожнечу на Закарпатті – відео
Loading...

Порошенко їде до Німеччини на зустріч з Меркель

Порошенко очікує на єдність у підтримці України саміту G7

Кримські татари отримають національну автономію у Криму – Порошенко розповів про перші кроки

Порошенко: Репресії проти кримських татар є новою, підло прихованою депортацією

Порошенко розповів, як збирається повертати Крим

Порошенко: Ми переглянемо заборону web-сервісів РФ, коли останній російський солдат піде з України