Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

Порошенко розповів, як збирається повертати Крим

Президент України наголосив: "Крим, безперечно, був і залишається невід'ємною частиною України"

Україна планує політико-дипломатичним шляхом повернути анексований Росією Крим. Про це йдеться у зверненні Президента України до українського народу.

"У протистоянні з ворогом, що перетворює квітучу кримську землю на гігантську військову базу, наша держава залишатиметься на позиціях, які сповідує усе цивілізоване людство, та забезпечуватиме збереження миру, свободи й демократії. Ми сповнені рішучості політико-дипломатичним шляхом повернути окупований Крим, який, беззаперечно, був і залишається невід'ємною частиною України", – відзначив Порошенко.

Він також додав: "Україна й надалі з допомогою солідарної міжнародної спільноти послідовно захищатиме права і свободи усіх українських патріотів, підтримуватиме спротив загарбникам та їх найманцям".

Як відзначив глава держави, анексію Криму Російською Федерацією категорично не сприймають провідні демократичні країни світу. "Ми високо цінуємо їхню незмінну чітку та послідовну підтримку суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України в умовах тривалої російської агресії, а також особливу увагу до долі кримських татар, усіх українських патріотів в окупованій автономії", – відзначив Порошенко.

"Сподіваюся також, що наш парламент зробить усе можливе у' питанні визначення і законодавчого закріплення формату кримськотатарської автономії у Криму. Після внесення пропозицій Конституційною комісією я готовий виступити з відповідною законодавчою ініціативою", – додав Президент.

Нагадаємо, за даними Держприкордонслужби України, війська РФ у Криму готуються до наступу. Зокрема, на півострові фіксують "авральне нарощування військової сили".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
Рада не проголосувала за пропозицію для РНБО ввести санкцій проти екс-чиновників, зокрема Януковича
Наступний матеріал
В ОРДО у районі Крутої Балки військові РФ застрелили двох цивільних – ГУР
Loading...