Верховна Рада
Верховна Рада Facebook / Верховна Рада

"Чому регіонали повертаються до влади і де реформи?": депутатам "СН" роздали "темники" до річниці роботи – ЗМІ

  Читайте по-русски
  У документі прописано рекомендації, як пояснити виборцям ключові питання на місцевих виборах і як відповідати на запитання про те, чи не наберуть знову "зашкварених"

  У понеділок, 13 липня, в ЗМІ з'явилася інформація, що депутатам "Слуги народу" роздали "темник" для звітування про рік роботи напередодні місцевих виборів. Такий документ отримали журналісти видання LB.ua, називається він "Рекомендації народним депутатам для спілкування з виборцями в ході звітування за перший рік роботи в парламенті".

  "Зокрема, в документі прописано рекомендації, як пояснити виборцям ключові питання на місцевих виборах", – зазначає видання.

  В записці йдеться, що на запитання про те, чому так довго формували команди для місцевих виборів і чи не наберуть знову "зашкварених", нардепам радять відповідати так:

  "Чутки про продаж місць ходять, відколи з’явилася наша команда. Є навіть аферисти, які представляються "слугами народу", пропонують людям посади за гроші, правоохоронці на регулярній основі їх ловлять і притягають до відповідальності. Тому якщо хтось вам буде говорити, що продає якісь місця – йдіть одразу в СБУ, в поліцію, бо місця в нас не продаються.

  Процес формування команд продовжується навіть зараз. Чому так? Відповідь дуже проста – 15 лютого цього року ми обрали керівні органи партії, модернізували статут, запустили центральний офіс і фактичного з цього часу стартувала активна розбудова партійних структур. Але через місяць, на початку березня, в Україні почалася епідемія коронавірусу – і ми були змушені призупинити розбудову партії. Зараз, коли ситуація більш-менш стабілізувалася, ми знову повернулися до цього питання і робота ведеться по всій Україні".

  Також у внутрішньопартійному документі зазначається, що процес відбору в СН "достатньо відкритий". Не виключається, що внутрішні праймеріз будуть не тільки в Києві, а й в інших містах.

  Також є рекомендації для запитання "Чому партія досі не представила тих, хто представлятиме її на місцевому рівні? Не повідомила імен кандидатів на посади міських голів?".

  "Запропоновано заявляти, що розбудова партійних структур триває. Цьому процесу завадила епідемія коронавірусу, але в областях проходить презентація команд", – додає видання.

  На запитання "Чому в багатьох владних структурах до влади повертаються "регіонали" та міцні господарники?" пропонують такі відповіді: "Ми дуже обережно підходимо до кадрової політики, бо ще з минулих виборів знаємо, як ті, хто вічно сидить при владі, хочуть перемалювати і залізти в "Слугу народу". Саме через це серед кандидатів від нашої партії до ВР не було жодної людини, яка до того обиралася депутатом. Люди, які булі причетні до дерибану, до корупції, до терору, який чинила команда Януковича, не призначаються і не будуть призначатися у владу".

  Не виключається, що можливий варіант з підтримкою на місцевих виборах окремих чинних голів чи депутатів. "Але за умови, що ці люди не замішані в корупції, в дерибані, не причетні до злочинів, мають хорошу репутацію і їх підтримують у громадах", – зазначається в записці.

  Згадується також інцидент з висловлюванням керівництва партії в Миколаєві. Запропоновано відповіді:

  "На сьогодні цей інцидент вичерпаний, і більше того – він від самого початку був дещо перебільшений нашими опонентами, які захотіли, як завжди, зробити з чогось скандал".

  "Те, що показали глядачам – це дві частини двох різних розмов, і головний редактор видання, яке вело цей стрим, допускає, що могла відбутися втрата сигналу, через що не все було записано".

  На запитання "Чому від партії "Слуга народу" немає реакції на випади міського голови Черкас А. Бондаренка?" радять відповідати: "Наші депутати дали однозначну і жорстку оцінку проголошенню "коронавірусних республік" у Черкасах і не лише".

  Також нардепам від СН радять казати, що "реформи йдуть постійно. Десь вони прості і швидкі, а десь потребують більше часу на впровадження. Зрозуміло, що як би нам не хотілося, але зламати за рік систему, яка будувалася 30 років, неможливо. Але ми стараємося і дещо нам таки вдалося, хоч усі говорили".

  Попередній матеріал
  "Слуги" частково пропхали законопроєкт, який дозволяє поліції перевіряти авто без свідків та понятих – депутати
  Наступний матеріал
  Після позачергового ще одне позачергове: Рада у вівторок проведе 2 засідання "на вимогу депутатів"
  Loading...

  Місцеві вибори, законопроєкт Бужанського, покарання за водіння напідпитку: як завершився день у Раді

  Засідання фракції "слуг" за участю Зеленського та Шмигаля: про що говоритимуть – включення

  "Слуги" частково пропхали законопроєкт, який дозволяє поліції перевіряти авто без свідків та понятих – депутати

  "Слуги" знову намагаються нас обдурити": Парубій розповів, як монобільшість допомагає просунути антиукраїнський закон

  "Кому ви служите?": Гончаренко викликав Арахамію на дебати прямо в Раді

  "Найбільша загроза українській мові": Бужанський і ОПЗЖ хочуть протягнути антиукраїнський закон – В'ятрович