Folha de S.Paulo
Folha de S.Paulo відкриті джерела

Бразильське видання "приліпило" Крим до Росії – реакція України

Проведення ЧС-2018 з футболу в Росії - це не привід розповсюджувати неправду

Посольство України в Бразилії відреагувало на публікацію щоденної бразильської газети "Фолья де Сан-Паулу", в якій на мапі окупований Крим позначено як частину Російської Федерації. Вітчизняні дипломати висловили протест з цього приводу і наголосили: вимагають виправлення неправдивої інформації.

Про таке йдеться у відкритому листі до видання за підписом посла України в Бразилії Ростислава Троненка. Текст документу оприлюднено на офіційному сайті диппредставництва.

"Посольство України в Бразилії рішуче засуджує зміст ілюстративного матеріалу розділу видання, присвяченого футбольному Чемпіонату світу-2018, опублікованого у випуску 21 червня 2018 року, в якому на сторінці 7 Автономна Республіка Крим (Україна) показана як частина території Росії. Вважаємо, що ця помилкова та упереджена публікація може бути використана для легітимізації незаконної окупації Криму Російською Федерацією", - наголошується у листі. 

Крім того, у посольстві зауважили, що "Фолья де Сан-Паулу" як впливове видання не може суперечити офіційній позиції бразильського уряду, а також позиції 100 країн-членів ООН, які ще 2014 року підтримали територіальну цілісність України і визнали незаконну окупацію Криму з боку РФ порушенням міжнародного права.

"Ми вимагаємо виправлення неправдивої інформації і вимагаємо вжити заходів, щоб уникнути повторення цієї проблеми у майбутньому", - підкреслили українські дипломати.

Також у відомстві додають: проведення ЧС-2018 з футболу в Росії - це не привід розповсюджувати неправду. 

Раніше в червні британське щоденне видання The Times розмістило мапу Росії з окупованим Кримом. Така карта з'явилася в номері, де були надруковані локації прийдешнього чемпіонату з футболу.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Оніпрієдут-2", або "Міст не допоміг": у мережі з'явилися фото безтуристичного Криму

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Водіям на замітку: на вихідних у Києві обмежують рух транспорту
Наступний матеріал
Вантажні перевезення УЗ негативно впливають на програми дорожнього будівництва – Гусак
Loading...