5 канал

Вантажні перевезення УЗ негативно впливають на програми дорожнього будівництва – Гусак

  Проблеми виникають через недостатні технічні можливості перегону Камиш-Зоря-Волноваха

  Українські металурги змушені скорочувати обсяги виробництва через збої та обмеження перевезень залізницею. Критична ситуація, як відзначають промисловці, спостерігається на ділянці Камиш-Зоря-Волноваха на шляху до Маріуполя.

  Зокрема, через затримку залізничних вагонів один з меткомбінатів регіону нині виробляє удвічі менше продукції, ніж дозволяють потужності підприємства, передає "24 канал".

  Експерти тим часом кажуть: технічні можливості перегону Камиш-Зоря-Волноваха зараз не задовольняють потреби металургів. Це загрожує скороченням ВВП України.

  "У Маріуполі металурги знизили обсяги виробництва через брак сировини. За квітень-червень в Європу не поставлений 1 мільйон тонн української залізної руди, яку продали. І по всій країні зриваються програми дорожнього будівництва. У мене запитання, що ж все-таки відбувається постійно на "Укрзалізниці"? І прохання - допомогти "Укрзалізниці", щоб не було проблем з економікою України",- відзначив член парламентського комітету з питань транспорту Володимир Гусак.

  Водночас, ще однією проблемою є незадовільний стан локомотивів. Через їх зношеністі залізниця скорочує кількість вагонів у потягах. А це істотно зменшує обсяги перевезень готової продукції.

  Попередній матеріал
  Бразильське видання "приліпило" Крим до Росії – реакція України
  Наступний матеріал
  НАБУ оголосило про підозру рідному брату Каськіва
  Теги: