Бізнес шукатиме захисту в інших юрисдикціях, поки в Україні не буде забезпечено право власності – нардеп

Необхідно розуміти, коли великі підприємства знаходяться в офшорних юрисдикціях, то це не лише питання податків – це питання захисту власності

Доки в Україні не буде забезпечено право власності, бізнес шукатиме захисту в інших юрисдикціях. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Народного фронту" Віталій Сташук.

"Коли ми говоримо "не платять податки", треба розуміти, про які податки йдеться. Коли мова йде про податки з фізичних осіб, це одна історія. Коли говоримо про корпоративні податки, там є питання. Але треба розуміти, коли великі підприємства знаходяться в офшорних юрисдикціях, то це не лише питання податків, а це дуже серйозне питання власності, захисту власності", – сказав він.

Нардеп зауважив: "Це дуже правильно робити, щоб офшоризації було менше, але треба розуміти, що поки права власності не будуть гарантовані тут на місцях, бізнес буде шукати способи захищати власність в інших юрисдикціях". 

Нагадаємо, у БПП визначилися з делегатами до ТСК з розслідування політичної корупції.

Попередній матеріал
Ізраїльські дайвери випадково зробили сенсацію у світі археології
Наступний матеріал
Бійці АТО відбили напад російського ударного безпілотника

"Народний фронт" голосуватиме за створення ТСК щодо офшорів

У ВР хочуть перетворити офшори на КІКи - Кононенко

У БПП заявили, що фракція підтримує створення ТСК щодо офшорів

Після скандалу з офшорами українське законодавство треба адаптувати до норм провідних країн – Центр економічної стратегії

Голова податкового комітету ВРУ: Потрібно не забороняти офшори, а оподаткувати прибутки з них

5 канал - трансляція наживо