США
США Shutterstock

Білий дім відреагував на вимогу Росії щодо неприєднання України до НАТО

  Читайте по-русски
  Псакі зазначила, що Сполучені Штати співпрацюють з Росією протягом десятиліть і не бачать причин, чому не можуть зробити це в майбутньому

  Прессекретар Білого дому Джен Псакі заявила, що всі країни мають право визначати своє майбутнє та зовнішню політику без втручання, коментуючи вимоги Росії гарантувати невступ України до НАТО. 

  Про це повідомляє Reuters.

  Росія заявила в четвер, що готова надіслати свого учасника переговорів "у будь-який момент", щоб почати переговори зі Сполученими Штатами щодо гарантій безпеки, яких домагається Москва.

  "Ми не підемо на компроміс із ключовими принципами, на яких будується європейська безпека, включаючи те, що всі країни мають право приймати рішення щодо свого майбутнього та зовнішньої політики і не залежати від зовнішнього втручання", – додала вона.

  Псакі зазначила, що Сполучені Штати співпрацюють з Росією протягом десятиліть і не бачать причин, чому не можуть зробити це в майбутньому, щоб зменшити нестабільність, але повторила, що це буде зроблено у партнерстві з європейськими союзниками.

  Нагадаємо, Кремль вимагає від США та НАТО гарантій, що Україну не приймуть до Альянсу.

  Як повідомляв 5.UA, Північноатлантичний альянс отримав "пропозиції" РФ та назвав умови для діалогу. 

  Попередній матеріал
  Я не спілкуюся з людьми, які не їдять сала – "слуга" Тищенко
  Наступний матеріал
  Другу нитку "Північного потоку-2" почали заповнювати газом
  Loading...