Опозиційний блок
Опозиційний блок patrioty.org.ua

Більш як 50 кандидатів у нардепи голосували за "диктаторські закони" у 2014-му – КВУ

Читайте по-русски
Найбільше з цих прізвищ – у списках Опозиційного блоку та "Опозиційної платформи – За життя"

Більш як пів сотні кандидатів у народні депутати голосували за "диктаторські закони" у 2014 році. Про це повідомив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель, передає "5 канал".

Найбільше з цих прізвищ – у списках Опозиційного блоку та "Опозиційної платформи – За життя".

"На виборах до Верховної Ради балотується 54 кандидати, які голосували за диктаторські списки. Третина з них, а саме 18 осіб, балотуються по списках політичних партій. Найбільше депутатів, які голосували за диктаторські закони у списку Опозиційного блоку – це 11 осіб… П'ять депутатів, які голосували за диктаторські закони, присутні у списку "Опозиційної платформи – За життя"… І по одному депутату в списку "Аграрної партії України" та політичної партії "Незалежність"… 36 осіб балотується в одномандатних округах, із них 27 – шляхом самовисування, 10 – висунуті політичними партіями", – зазначив Кошель.

Нагадаємо, "Закони 16 січня" – пакет законів, ухвалених Верховною Радою України у 2014 році. "Закони" були ухвалені з грубим порушенням регламенту та законодавчої процедури. Ці законодавчі акти, на думку більшості експертів, обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту і мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство. Верховна Рада скасувала норми зазначених законів 24 лютого 2014 року.

Дивіться також: Побиття, "клони" та надмірна шоутизація: КВУ про передвиборчий процес

Попередній матеріал
"Робитимемо все, щоб не допустити інформаційного реваншу" – керівник радіостанції "Армія FM"
Наступний матеріал
У США вже звернули увагу на співпрацю Зеленського і Баканова з Коломойським: економіст про загрози
Loading...