commons.wikimedia.org

Більдт: Успіх України важливий для всього світу

  Більдт високо оцінив досягнуті Україною результати в процесі необхідних трансформацій та наголосив, що успіх України є дуже важливим не лише для українців, але й для усього світу

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч з колишнім прем'єром Швеції, членом Міжнародної дорадчої ради Карлом Більдтом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Президент наголосив, що новий уряд "з новими силами та справжньою рішучістю" розпочав роботу, орієнтовану на подальше реформування держави в усіх сферах.

  Карл Більдт високо оцінив досягнуті Україною результати в процесі необхідних трансформацій та наголосив, що успіх України є дуже важливим не лише для українців, але й для усього світу. "Незважаючи на те, що попереду в України ще дуже багато роботи, я певен, що ви з цим успішно впораєтеся", - переконаний він.

  З нагоди свята глава держави подарував Більдту вишиванку.

  Нагадаємо, минулого тижня міжнародне рейтингове агентство Moody's спрогнозувало, що черговий транш кредиту від Міжнародного валютного фонду обсягом $1,7 млрд Україна може отримати до кінця півріччя. Експерти також підкреслили, що для Києва критично важливо відновити співпрацю з МВФ, оскільки це дозволяє продовжити програму реформ. 

  Попередній матеріал
  Кабмін створить електронний реєстр культурної спадщини України
  Наступний матеріал
  У Києві хочуть знести Арку дружби народів
  Теги:
  Loading...

  Експерт: За реформи треба боротися

  В Україні створено ще одне відомство, яке займеться реформами

  МВФ займеться пенсійною реформою України