Фото Андрія Кравченка

Кабмін створить електронний реєстр культурної спадщини України

  До 2017 року планується провести облік музейних предметів в електронній формі, що дозволить впровадити уніфікований стандарт обміну даними

  Кабінет Міністрів має намір почати створення електронного реєстру культурної спадщини України до 2017 року. Про це йдеться в проекті плану пріоритетних кроків уряду на 2016 рік, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

  У другому-третьому кварталах 2016 року планують впровадити порядок обліку музейних предметів в електронній формі, що дозволить впровадити уніфікований стандарт обміну даними, відкриє шлях до створення ефективного інструментарію для автоматизації процесів обліку фондів і формування єдиного реєстру музейних цінностей України.

  У плані зазначається, що на державному рівні відсутня повна і достовірна інформація про кількісний та якісний склад музейного фонду України (державної і недержавної частини), не існує централізованих точних даних про рух культурних цінностей, загальний фонд втрачених, переміщених і повернутих культурних цінностей.

  Відсутність такої інформації перешкоджає популяризації української культурної спадщини у світі, збільшенню її туристичної привабливості.

  Нагадаємо, Державний музей авіації, розташований неподалік аеропорту "Київ", увійшов до топ-14 найкращих у світі за версією CNN.

  Попередній матеріал
  У США вчені вперше видалили код ВІЛ із ДНК живого організму
  Наступний матеріал
  Більдт: Успіх України важливий для всього світу
  Теги:
  Loading...