Експерт: За реформи треба боротися

Стратегічно Україна все робить правильно, зазначила Яхно

Україна не допустила незворотних помилок у процесі реформування, але темп запровадження змін багато в чому залежить від політиків. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила політичний експерт Олеся Яхно.

"Я думаю все-таки стратегічно, я про це не раз казала, Україна все робить вірно, і ми не допустили якихось помилок незворотних, але темп, дійсно, він багато від чого залежить від самих політиків", – зазначила вона.

За її словами, за реформи необхідно боротися і пояснювати громадянам, які їх наслідки.

"Ми навіть візьмемо одну реформу, скажімо продовження реформи в енергосекторі, і ми подивимося, як зараз у широкому сенсі обговорюється ця проблема, ну це ж якби жах. Замість того, щоб навпаки, намагатися докладати зусиль і пояснювати громадянам, тому що за реформи треба боротися, треба ще довести людям, що ці реформи потрібні, що це насправді на користь, а не навпаки. Треба людям пояснювати, що дасть ця реформа. Ми бачимо, що політики навпаки звинувачують один одного. І це просто перетворюється виключно на політичний процес, де громадяни як завжди використовуються як електоральний ресурс", – зауважила Яхно.

Нагадаємо, в Україні створено ще одне відомство, яке займеться реформами.

Попередній матеріал
У Бельгії працівники в’язниць розгромили будівлю Мін’юсту
Наступний матеріал
У бюджеті є гроші на ремонт доріг – Гройсман

МВФ займеться пенсійною реформою України

ЄС про реформи в Україні: Київ доклав неймовірних зусиль, які принесли плоди

В Україні ще не відбувся переламний момент в питанні реформ – Atlantic Council

Нам важливо показати Заходу, що Україна реформується – Гарань