Олександр Неберикут
Олександр Неберикут 5 канал

"Безвихідь, яка влаштовує людей": чому українці голосують за одіозних політиків – аналітик ГМ "Опора"

Читайте по-русски
Необхідно розширювати електорат, який сприймає важливі факти про кандидатів, вважає Неберикут

Частина українських виборців не пам'ятає багатьох важливих фактів, які стосуються того чи іншого кандидата на виборах, вважає аналітик ГМ "Опора" Олександр Неберикут. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"Ми маємо розуміти, що в нас не буде однорідного електорату, який зважатиме на раціональні аргументи, який пам'ятає історію і бекграунд тих чи інших політиків. Який пам'ятає, зокрема, не лише корупційні скандали, а й часто кримінальні, злочинні факти, так, як з Лозінським", – зазначив Неберикут.

Аналітик зазначив, що показовим прикладом є ситуація на Закарпатті, де депутатом обласної ради став колишній посадовець часів президента-втікача Віктора Януковича Владислав Каськів.

"Ми бачимо, що в нас є той електорат, який сприймає зовсім інші аргументи. Є люди, для яких те, що пише "Опора", "Чесно" чи інші громадські організації або журналісти, не має великого значення", – вважає експерт.

За його словами, у виборі між безвихіддю у вигляді голосування за "господарника" і новим політиком люди часто обирають перше.

"Ця безвихідь дуже часто влаштовує людей", – зазначив Неберикут.

На його думку, у таких громадян є мільйон аргументів, чому вони підтримують якогось господарника чи чому вони голосують за Каськіва.

"Як змінити думку цих людей? Мені здається, що потрібно працювати з електоратом, який справді сприймає ці аргументи. На жаль, це не є визначальний електорат, але я не бачу інших варіантів, окрім як його розширювати, окрім як намагатися достукатися до тих людей, які сприймають ці аргументи", – підсумував аналітик.

Див. також: Екснардеп Лозінський, який відсидів за вбивство на Кіровоградщині, виграв там вибори

Попередній матеріал
У Берліні проходить протест проти планів посилити карантин – поліція застосувала водомети і сльозогінний газ
Наступний матеріал
Зарплати, пенсії, "комуналка": до кінця 2020-го близько 100 млрд грн держвидатків опиняться під загрозою – Уманський
Loading...