Порошенко і безвіз
Порошенко і безвіз eurosolidarity.org

Безвіз, Угода про асоціацію і Томос залишатимуться справжніми "легендарними" історіями України – Порошенко

  Читайте по-русски
  Безвіз – це також і міжнародне визнання успішності реформ, які здійснювала наша команда, зазначає п'ятий президент

  4 роки тому історичне рішення Ради міністрів ЄС про візову лібералізацію для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і "шенгену" нарешті набуло чинності, відкривши українцям двері в Європу. Про це пише у Facebook п'ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.

  "Ця подія, безперечно, стала історією успіху України, символом прощання з "совком" та важливим кроком на шляху повернення до об'єднаної європейської родини. Це – історія боротьби за нашу європейську ідентичність, за гідність, за демократію, за свободу та спільні цінності. Це – перемога всієї України!" – наголошує Порошенко.

  "Безвіз – це також і міжнародне визнання успішності політичних, правових, інституційних та антикорупційних реформ, які здійснювала наша команда", – зазначає п'ятий президент.

  "Багато хто як в Україні, так і за її межами не вірили, а подекуди і чинили спротив безвізу. Нам заявляли, що це неможливо, що нас "там" ніхто не чекає, але ми об'єднали зусилля та рішучими і наполегливими зусиллями зробили з неможливого можливе. Довели нашу відданість справі та здатність реалізовувати далекоглядні стратегічні проєкти на користь України", – наголошує Порошенко.

  Він зауважив, що це – своєрідна чітка відповідь можновладцям, які намагаються спотворити минуле, нівелювати та дискредитувати заслуги команди п'ятого президента у реформуванні України та міжнародні перемоги.

  "Але переконаний, що і безвіз, і Угода про асоціацію, і Томос про автокефалію залишатимуться справжніми "легендарними" історіями успіху нашої держави, про які шостий президент Зеленський, на жаль, може поки лише мріяти", – констатує Порошенко.

  "За чотири роки мільйони українців скористалися своїм правом на вільне переміщення і відвідали країни Євросоюзу. Щиро сподіваюсь, що вже зовсім скоро антиковідні обмеження будуть зняті і українці повною мірою зможуть вільно та безперешкодно подорожувати нашим європейським континентом", – зазначив лідер "Європейської Солідарності" і закликав владу прискорити темпи вакцинування українських громадян якісними та міжнародно визнаними препаратами.

  "Вірю, що майбутнє України – в Євросоюзі, і ніщо, і ніхто, і ніколи нас не зупинить. І наша команда "Європейської Солідарності" зробить для цього все можливе і навіть неможливе. Бо у цій боротьбі нас підтримують і мільйони громадян України, і наші міжнародні друзі та партнери, зокрема з Європейської народної партії – найвпливовішої європейської політичної родини, яка завжди стояла у перших лавах проукраїнської міжнародної коаліції – коаліції на захист проєвропейських реформ та відсіч російській агресії. Разом ми переможемо!" – наголошує лідер партії.

  Попередній матеріал
  COVID-19 в Україні: уже тиждень кількість інфікованих за добу не перевищила показник у 2000
  Наступний матеріал
  В Україні 200 тисяч осіб отримали дві дози вакцини від COVID-19 – МОЗ
  Loading...

  Безвиїзд замість безвізу: скільки ще українці сидітимуть вдома, і хто в цьому винен – "Стоп Реванш"

  Зеленський підписав указ про тимчасовий безвізовий режим для туристів із Китаю

  З 1 березня для українців стартують два нових безвізи – Кулеба

  Кулеба заявив про можливість втрати безвізу у разі продовження конституційної кризи

  Загроза безвізу через КСУ та провал "Слуги народу" на виборах – "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова

  Рішення КСУ щодо e-декларування: як реагували люди та чи можуть нам скасувати безвіз