5 канал

Безсмертний прокоментував перспективи обміну полоненими на Донбасі в лютому

Російська сторона використовуватиме цю інформацію як свого роду пресинг на інформаційному полі, зазначив екс-представник України у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі

"Для чого сьогодні вкидають цю інформацію? (Про черговий обмін полоненими в лютому – 5.UA) Очевидно, що з українського боку процедура очищення потребує певного часу. І от, починаючи від сьогодні, російська сторона використовуватиме цю інформацію, як свого роду пресинг на інформаційному полі. Бо очевидно, що після того як список розглянуть і верифікують, бо не зрозуміло, хто ще в цьому списку, який статус цих осіб, буде запущена процедура правового очищення. І відтоді в ЗМІ почнеться дискредитація з боку російської сторони дій українських представників української влади", – про таке заявив в ефірі "5 каналу" екс-представник України у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний.

І додав: "Тому невипадково відбувається таке анонсування дій з боку російської сторони, тому до цього треба ставитися дуже обережно і, застосовуючи схему правового очищення стосовно цього списку, бути дуже прискіпливими". 

Безсмертний зауважив: "Будемо сподіватися, що цей процес завершиться і обмін відбудеться в лютому. Однак з моєї точки зору, на сьогодні говорити про швидке завершення цього процесу – це прискорювати те, що треба робити досить ретельно і зважуючи всі "за" і "проти".

Детальніше дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою:

Попередній матеріал
Нездорові махінації: як в Україні каратимуть за "куплені" довідки про щеплення дітей
Наступний матеріал
Через зимову негоду в Україні утворилися кілометрові затори: де саме
Loading...

У Порошенка анонсували звільнення з полону кількох військових

Тука: Сподіваюся, наступних заручників звільнять у лютому

Київ і ОРДЛО обмінялися списками заручників – прес-секретар Кучми

Бойовики репресують виданих їм Україною заручників - штаб АТО

Аби вечір був справді Щедрим: Малеча наліпила для військового госпіталю в Києві з півтисячі вареників

Для звільнених заручників провели екскурсію кулуарами і залою Ради – ФОТО