5 канал

Безсмертний про те, як розв’язати питання Донбасу і Криму: "Україна має пресингувати"

2019 рік у цьому є ключовим з точки зору подальшого вектора руху України

Про таке заявив  голова партії "Рух +380", Надзвичайний та Поважний Посол України Роман Безсмертний. 

Політик прокоментував і дослідження Stratfor, що Путін, ймовірно, не робитиме "коридору" до Криму, а спробує зірвати євроатлантичний шлях України. Безсмертний сказав: "Очевидно, що 2019 рік у цьому є ключовим з точки зору подальшого руху України. Я не бачу небезпеки в тому, що Україна зробить кульбіт. Я бачу небезпеку в темпах, бо ці темпи впливатимуть на здатність забезпечити їх і здатність світом сприймати Україну як таку. Те, що звучить сьогодні з Європи та США про нездатність України реалізувати вибір – це ж правда… Уявімо, що за теорією Гейзенберга, яку, треба сказати, реалізує Сурков, в інформаційному плані Україну починають розривати, створюючи їй інформаційні небезпеки. Вона починає шарпати свої війська – і далі з нею можна робити все, що завгодно. Звідси тема і півдня, і сходу, і Криму – як повинна розв'язуватися?  Україна має пресингувати. Пресингувати на уряді в парламенті, вона повинна приймати закони, давати програми, які б просували українську ідею, а не так, щоб ми були у статусі реакції на те, що робить Москва".

Говорили і про вибори та кількість кандидатів у президенти. На запитання ведучого, чи не лякає його співрозмовника, що в бюлетені прізвища реальних кандидатів, фріків та технічних кандидатів будуть просто губитися, Безсмертний сказав: "Це означає, що Україна перебуває в стадії кризи політики і відсутності політиків... Кепсько те, що політика, як державний менеджмент в Україні відсутня, тому ми в цьому списку бачимо зазвичай брехунів, тих, хто малює золоті гори, які в принципі неможливі, або тих, хто виконує певні доручення в ході виборчої кампанії тощо. А це перед виборцем ставить дуже складний вибір. І тут, даруйте, але тут ситуація погана, бо соціологія останніх часів показує, що там дуже мало тих, хто відповідає критеріям менеджменту, хто здатен, вміє і має досвід. Бо зайти в цей кабінет можна, але треба розуміти, що на тебе лягають і певні обов'язки".

Безсмертний також оцінив, наскільки свідомі виборці в Україні: "Виборець такий, як він є. Формує його позицію те, що називається еліта. Це ті, за ким йде люд. Коли серед нас ще були Любомир Гузар, Іван Драч, В’ячеслав Чорновіл і так далі. І подумки порівняйте. От за ними люди йшли. Потім люди стали, тому тепер ми йдемо – ви самі дали відповідь. Вони зійшли, а я лишився і дивлюся, а ми маємо, як писала Ліна Костенко, підмайстрів, з яких вибору нема, бо там що не вибір, так молоко".

Попередній матеріал
"Хто замовив Катю Гандзюк": активісти прийшли на Банкову та до офісу "Батьківщини" з вимогами
Наступний матеріал
Аварійна ситуація в Бердянську: у скільки місту обійдеться ремонт каналізації та як шукатимуть винних
Loading...

Порошенко подав у ЦВК документи на участь у президентських виборах

Аваков: В Україні намагаються створити систему масштабного підкупу виборців

Яценюк розповів, чи балотуватиметься на президентських виборах-2019

"Кіборг" про форум Тимошенко: Коли побачив цей шабаш, довелося пити заспокійливе

"Опора" назвала лідерів з агітаційної активності та найпоширеніші порушення кандидатів

"Перший місяць виборчої кампанії: типові порушення": прес-конференція мережі "ОПОРА" – відео