Роман Безсмертний
Роман Безсмертний Фото DW

Безсмертний: Мінськ і далі використовуватимуть як імітаційний майданчик

Читайте по-русски
Колишній член ТКГ зауважує, що нова влада не збирається перетворювати переговірний формат на дієвий механізм розв'язання проблем

Колишній представник України на переговорах в Мінську Роман Безсмертний заявив у інтерв'ю журналістам DW, що офіційний Київ мав би припинити участь у Мінських переговорах до скликання зустрічі "нормандської четвірки".

Безсмертний наголосив, що наразі Мінський майданчик – це лише імітація намагань досягнути миру на Донбасі. За його словами, на переговорах у Білорусі він бачив певну "розхолодженість" і "млявість реакції" представників країни-агресора на чергові факти порушення домовленостей бойовиками.

Вважає, що така їхня поведінка свідчить про те, що Мінськ і не збираються перетворювати на дієвий механізм розв'язання проблем.

"Я вважаю, що якщо Мінськ не робити дієвим, то треба пропонувати інший формат. Те, що так поставилися до мене зараз, є свідченням того, що Мінськ і далі використовуватимуть як імітаційний майданчик... Все це свідчить про те, що політичне керівництво не вважає за необхідне перетворювати Мінськ у дієвий механізм розв'язання проблем", – зазначив експереговірник.

Нагадаємо, Безсмертний представляв Україну в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у 2015 році. У квітні 2016 року вийшов із Мінського процесу. В липні цього року новообраний президент Володимир Зеленський повернув Безсмертного на посаду представника України, але вже за місяць – звільнив.

Попередній матеріал
Поціновувач "русского міра" чи жертва зламу: сепаратистський скандал у виші ЗСУ
Наступний матеріал
"Метадон під йогуртом": поліція Києва викрила мережу з продажу важких наркотиків
Loading...