Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко Фото Фокус

"Батьківщина" голосувала за бюджет в обмін на призначення "свого" керівника держпідприємства – нардеп

  Читайте по-русски
  Повідомлення про попередню незадовільну роботу нового в.о. ДПЗК після призначення намагалися видалити з сайту Мінекономіки

  У середу, 11 листопада, Кабмін призначив в.о. голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації Андрія Власенка – він раніше був звільнений з посади голови "Укрліктрави" через неефективність і погані фінансові результати, передає "Економічна правда".

  От тільки повідомлення від 26 жовтня про те, що Власенко був звільнений з посади керівника ДП "Укрліктрави" через неналежну якість роботи – було видалене з сайту Мінекономіки, повідомляє "Слово і діло".

  "На підставі службового розслідування, інформації про незадовільний фінансово-господарський стан підприємства, а також у зв'язку з неналежним виконанням своїх службових обов'язків, був звільнений начальник ДП "Укрліктрави" Андрій Власенко", – цитує видання повідомленні прес-служби Мінекономіки, зміст якого навіть після видалення зберігся в кеші пошукової системи Google.

  "У ході перевірок було виявлено, що за юридичною адресою підприємство практично не знаходиться. Штат працівників відсутній (немає юридичної, фінансової, кадрової та інших служб)", – йшлося у тому ж повідомленні.

  Народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк упевнений, що нове призначення Власенка в.о. ДПЗК стало результатом домовленостей влади із керівництвом ВО "Батьківщина". Сам Власенко раніше був депутатом Миколаївської обласної ради саме від політсили Юлії Тимошенко.

  На думку нардепа, в обмін на призначення Власенка – фракція Тимошенко підтримала проєкт Держбюджету-2020 в першому читанні.

  "Начебто, що спільного між голосуванням за бюджет у першому читанні і призначенням менеджменту зернової держкомпанії... Звичайно, велике добре серце. Love is... коли 19 сердець б'ються в унісон", – написав у Telegram Железняк.

  Дивіться також: "Бюджет епохи хамства": Верховна Рада ухвалила в першому читанні головний кошторис країни

  Попередній матеріал
  В Україні залишилося встановити результати виборів до 11 місцевих рад та 6 голів
  Наступний матеріал
  Карантинні заходи: "Укрзалізниця" посилить контроль у потягах
  Loading...